ŻONA KRAWCZYKA pokazała SUKNIĘ ŚLUBNĄ! A co na to jego dwie EKS? AGNIESZKA JUŻ SKOMENTOWAŁA ŚLUB BYŁEGO! Zobacz tę najważniejszą kreację żony Mikołaja!

Nikt by się nie spodziewał, że Paweł z “Pierwszej miłości” będzie prywatnie takim Casanovą. Najpierw długoletni związek z Anetą Zając, z którą zresztą ma dwójkę dzieci. Zostawił ją dla koleżanki z planu i jej przyjaciółki Agnieszki Włodarczyk.

Ta wielka miłość zakończyła się wielkim skandalem i pojawiła się ona – Sylwia Juszczyk, już Juszczyk-Krawczyk… To ona w końcu usidliła kochliwego Mikołaja Krawczyka. A co na to jego eks? Włodarczyk już skomentowała ten związek…

 

 

Mikołaj dostał rolę w serialu “Dom nad rozlewiskiem”, który jest wznowiony i z tej okazji był oficjalny pokaz jednego z nowych odcinków. Mikołaj zabrał na to wydarzenie swoja żonę! Nikt już nie miał co do tego wątpliwości, bo oboje mieli na palcach obrączki. Jakiś czas temu Sylwia opublikowała zdjęcie w białej sukni, która domyślano się, że jest ślubną. Wszystko wskazuje na to, że tak jest.

 

 

Fani Włodarczyk poinformowali ją niezwłocznie o ślubie byłego. Agnieszka podsumowała to krótkim :

 

“To super. Cieszę się jego szczęściem”.

 

 

W sumie jak może inaczej zareagować w oficjalnych komentarzach. Swoją drogą od ich rozstania minęło trochę czasu, więc na pewno już nie jest to tak dołująca wiadomość. Może gdyby nie udzielili rzewnego wywiadu o kosmicznym związku nikt by nie pamiętał o takiej relacji. Chociaż nie – w końcu dla Agnieszki Mikołaj porzucił matkę swoich dzieci… Takich rzeczy show biznes nie zapomina.

 

 

Taką suknię miała żona Krawczyka:

suknia  ślubna żony Krawczyka

Mikołaj Krawczyk

źródło: instagram.com, youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *