1 października 2023

49-letni MĘŻCZYZNA włożył do swojej “PUPY” żywego, pół metrowego WĘGORZA! Sądził, że RYBA wyleczy go z bolesnych ZAPARĆ! (wideo)

Szokującego odkrycia dokonali chińscy lekarze podczas zabiegu jaki przeprowadzali 49-letniemu mężczyźnie. Liu to pracownik jednej z większych fabryk w południowo-wschodnich  Chinach. Mężczyzna wybrał się do szpitala, ponieważ nie mógł sobie poradzić z ciągłymi zaparciami, które znacznie utrudniały mu życie. Medycy zdiagnozowali Chińczyka i powiedzieli mu, że powodem jego problemów jest niedrożność jelit. Zalecono mu także pobyt w szpitalu w celu podjęcia dalszego leczenia.

 

Liu nie zastosował się do zaleceń lekarzy i odmówiła dalszego leczenia. Mężczyzna zdecydował się zrobić to na własną rękę. Zamiast standardowego leczenia, zastosował starożytną metodę stosowaną przez jego przodków. Mężczyzna umieścił w swoim odbycie węgorza ryżowego, który miał mu w teorii pomóc w dokładnym usunięciu problemu. Okazało się, że metoda nie zadziałała, a Chińczyk poczuł się jeszcze gorzej.

 

Liu nie miał już wyjścia i ponownie zgłosił się do tego samego szpitala. Kiedy lekarze przeprowadzili kolejne badanie to co zobaczyli na ekranach monitorów nimi wstrząsnęło! W jelitach mężczyzny zakleszczył się sporych rozmiarów węgorz! Ryba miała 50 cm długości, 4 centymetrów szerokości i ważyła 250 gramów. Lekarze musieli przeprowadzić szybki zabieg, ponieważ życie Liu było w niebezpieczeństwie.

 

Zabieg przebiegł bez większych komplikacji, a kiedy lekarze spytali Liu dlaczego to zrobił, udawał, że nie wie o co chodzi i dzielnie odpierał zarzuty. Po głębszym zastanowieniu mężczyzna przyznał się do głupiego pomysłu. Dobrze, że ta tragikomiczna sprawa zakończyła się happy endem. Gdyby 49-latek dłużej zwlekał z wizytą u specjalisty cała ta historia mogła skończyć się jego śmiercią.

https://www.youtube.com/watch?v=_l0vYUzYzFs

 

źródła: thesun.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz