“Nosisz się jak zwykła dz..wka!” Internautom nie spodobało się chyba ZDJĘCIE Z WAKACJI MAŁGOSI ROZENEK… Awanturom pod tym foto nie było końca! Zobacz!

Małgosia Rozenek to prawdziwa gwiazda – świadczy o tym ilość jej fanów  i wrogów! Ponoć ci celebryci, którzy mają najwięcej hejterów odnoszą największe sukcesy. Idąc tą myślą można stwierdzić, że Rozenkowa jest na topie, bo hejtu pod jej zdjęciami nie brakuje. Teraz przebywa na egzotycznych wakacjach i pochwaliła się zdjęciem w bikini. Reakcja była natychmiastowa!

 

Na początku fanki rozpływały się pięknym strojem kąpielowym, zgrabną figurą, samą Małgosią. Nawet zwróciły uwagę, że zaskakująco mało hejtu pojawiło się w komentarzach. Tym samym obudziły krytykujące panie, bo nicki wskazują, że są to głównie kobiety:

 

“Kobieto ile ty masz lat? nosisz się jak zwykła dz..ka!! masz małe dzieci, nie wstyd ci? ja jako kobieta wstydzę się za ciebie.”

 

“Pokaż co masz w głowie, nie tylko cycki. polska kardashianka od siedmiu boleści.”

 

“Renata zgrabniejsza…”

 

“Ja jako matka dwójki dzieci wstydziłabym się publikować takie zdjęcia!! Pani Małgosi odbiła sodówka do głowy!!Ma straszne parcie na szkło. Pomyśleć, że ta kobieta uczy zbuntowane dziewczyny dobrej jak być kobieta z klasa.Czy to nie jest poniekąd hipokryzja???”

 

“40 lat na karku a foty wrzuca jak nastolatka..”

 

Oczywiście wśród negatywnych komentarzy pojawiły się klasyki mówiące o tym, że Gosia powinna takie zdjęcia zostawić dla Radka, że jest za stara…

Czy naprawdę kobieta w kostiumie kąpielowym jest tak gorsząca? Czy komentujący nigdy nie byli na plaży?

 

Małgosia zawsze musi znosić hejty, bo nie ma zdjęć za które nie zostałaby skarcona, ale czy w tym zdjęciu jest coś złego? Zobacz:

 

Małgorzata Rozenek w bikini, Gosia Rozenek na wakacjach, hejt za zdjęcie Rozenek

źródło: instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *