Po swoim głośnym wpisie Basia Kurdej-Szatan zrobiła TO po raz drugi!

Kilka dni temu Basia Kurdej-Szatan zmieściła wpis, który odbił się szerokim echem w mediach.

Post aktorki dotyczył sytuacji na granicy polsko-białoruskiej i traktowania kobiet oraz dzieci. Basia Kurdej-Szatan z wulgaryzmami i w niewybrednych słowach skomentowała działanie Straży Granicznej [wpis tutaj] .

Wiele osób ten wpis uznało za oburzający, ponieważ obrażał państwowe służby. Także sieć Play zdystansowała się od poglądów aktorki. A sama Barbara Kurdej-Szatan zamieściła przeprosiny.

 

https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

Wygląda jednak na to, że to za mało, bo o północy z 9 na 10 listopada Kurdej-Szatan. Po opublikowała kolejne wyjaśnienie – tak więc po raz drugi przeprosiła służby:

 

…chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W swojej wypowiedzi, za której wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w sieci. Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjach.

– napisała.

 

Pod postem wyłączono możliwość komentowania. Można się więc domyślić, że tym oświadczeniem aktorka chciałaby już zamknąć temat.

 

>>>#MuremZaPolskimMundurem i #HoldTheLinePoland. Internauci wspierają służby broniące granicy!

 

https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

https://www.instagram.com/p/CWEoQpgMbNH/

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.