Basia Kurdej-Szatan prowadzącą program śniadaniowy. Już za tydzień zobaczymy ją w…!

Rok temu Basia Kurdej-Szatan zamieściła swój słynny wpis dotyczący Straży Granicznej [tutaj]. Post spowodował utratę kilku kontraktów oraz spore zmiany zawodowe w życiu aktorki.

Mimo to Basia Kurdej-Szatan odnalazła się w nowych projektach i podjęła kolejne współprace. Jedną z nich jest prowadzenie programu śniadaniowego.

 

Jeśli chodzi o śniadaniówki, to “Dzień Dobry TVN” od lat konkuruje z “Pytaniem na Śniadanie”, a obydwa programy mają porównywalną oglądalność.

Gdzie zatem pojawi się Kurdej-Szatan?

 

https://www.instagram.com/kurdejszatan/?hl=pl

 

Otóż aktorkę zobaczymy telewizji Zoom TV i programie “Poranny Rogal”. Jest to format emitowany od lipca 2022 r. i prowadzą go znane osoby.

 

Jak podaje Radio Zet:

 

Gospodarzami byli już m.in. Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Sławomir i Kajra, Katarzyna Zielińska z siostrą, Łukasz i Beata Rybarscy z Kabaretu pod Wyrwigroszem, Katarzyna Pakosińska z mężem oraz Katarzyna Bujakiewicz i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru*

 

Jeśli chodzi o udział Basi Kurdej-Szatan to zobaczymy ją w pięciu odcinkach, a pierwszy już 23 listopada. Aktorce towarzyszyć ma jej mąż – Rafał Szatan.

 

https://www.instagram.com/p/Ckz9pv3IR5A/

cyt. Radio Zet