Pierwsze KŁÓTNIE MŁODEJ PARY! Adam dostaje propozycje, których WIKTORIA nie może znieść! Rozstaną się?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są jedną z najpopularniejszych par show biznesowych. Miłość pojawiła się na planie “Rodzinki pl” i wygląda na to, że nie jest to młodzieńcze zauroczenie. Zakochani podróżują razem, spędzają mnóstwo czasu, pracują, były tez słuchy, że zamieszkają. Okazuje się, że ich związek to nie jest ciągła sielanka. Powodem konfliktu jest zazdrość Wiktorii!

 

Adam w rozmowie z “Faktem” przyznał się, ze dostaje mnóstwo prywatnych wiadomości od dziewczyn, które proponują spotkanie. Ostatnio dostał mnóstwo zaproszeń na studniówkę – było ich tak dużo, ze otwarcie stwierdził, że mógłby mieć drugą pracę. Jednak jego dziewczyna nie cieszy się z tych “propozycji” tak jak Adam i robiła mu z tego powodu zapewne niejedną awanturę. O czym świadczy ta wypowiedź Zdrójkowskiego:

 

“No i dochodzi zazdrość Wiktorii, która właśnie posłała mi bardzo wymowną minę, więc przyjmijmy jednak, że nie ma mowy o takich spotkaniach z fankami. A w tym roku będę uczestniczył tylko w jednej studniówce – mojej dziewczyny”.

 

Wiktoria wygląda na dosyć wybuchową osobę, co widać też na relacjach na InstaStories. Wydaje nam się, że nie ma powodów do gniewu bo widać, że Adam świata poza nią nie widzi, ale z drugiej strony każda dziewczyna wie, że lepiej mieć ograniczone zaufanie do ukochanego jeżeli zasypują go wiadomości od wielbicielek.

 

Ciekawe jak długo będą razem?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria

źródło: Fakt, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *