Byli GWIAZDAMI programu! Pamiętacie ZAROZUMIAŁYCH BLIŹNIAKÓW z “Dużych dzieci”? BARDZO SIĘ ZMIENILI!

Program “Duże dzieci” prowadzony przez Wojciecha Manna  był hitem TVP2 w latach 2005-2007. Dzieciaki, które tam występowały stały się rozpoznawalne – szczególnie chudziutki Karol, Jadzia z loczkami i wymądrzający się bracia bliźniacy. Niestety, show zniknęło nagle w 2007 roku.

Dzisiaj minęło już 12 lat od emisji ostatnich odcinków, ale nadal wielu fanów pamięta dzieciaki z “Dużych dzieci”. tylko, że to są już dorośli ludzie –  przemądrzałych bliźniaków trudno dzisiaj rozpoznać…

 

Ponoć to bliźniacy stali się dla reżysera inspiracją do powstania programu. Nic dziwnego, rzadko zdarza się, aby dzieci tak dojrzale wypowiadały się na tematy polityczne. Dziecięca szczerość również boli i goście programu nieraz się o tym przekonali – kiedy bracia wzięli ich w ogień pytań.

Bracia Król mieli swoich fanów, ale i widzów, którzy nie przepadali za ich zachowaniem. Przecież byli tylko dziećmi…

 

Dzisiaj mają już po 21 lat i są studentami prawa, jak można było się domyśleć. Zmienili się z wyglądu – po pulchnych chłopcach nie ma śladu, widać, że podążają za modą. Są wystylizowani, modnie uczesani. Jeden z braci skupił się na rzeźbieniu swojego ciała i widać, ze siłownia to jego stały punkt planu tygodnia.

 

W mediach pojawiają się przy okazji wspomnień o programie, ale jako dorośli jeszcze bardziej drażnią widownię, wiec nie przewidujemy im sukcesu w mediach.

Właśnie tak wygląda kariera w programach rozrywkowych – jest intensywna, ale bardzo krótka.

 

Zobacz jak dzisiaj wyglądają bliźniacy:

ŹRÓDŁO: facebook.pl, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *