Opływająca w luksusy Kasia Tusk zachwyca się skromnym życiem! Zachęca do…

Kasia Tusk (34 l.) od 2011 roku prowadzi blog Make Life Easier. Początkowo był on tylko hobby z czasem stał się niezłym biznesem.

Kasia Tusk zarabia nie tylko na licznych postach sponsorowanych ale też stworzyła własną markę odzieżową. Taka działanośc pozwala jej żyć na bardzo wysokim poziomie.

Córka Donalda Tuska mieszka bowiem w jednym z najdroższych miast w Polsce. Blogerka zamieszkuje willę z XX wieku w samym centrum Sopotu. Nieruchomość z pewnością jest warta majątek bo średnia cena za metr kwadratowy w Sopocie to około 16-18 tysięcy złotych.

 

https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/

 

Kasia Tusk żyje bardzo stylowo, ale też bogato. Niedawno na przykład od męża dostała spontaniczny prezent, a ta niespodzianka kosztowała 22 tysiące złotych.

Tym bardziej dziwi najnowszy wpis na blogu Make Life Easier.

 

https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/

 

Większość artykułów, jakie się tam pojawiają to wpisy przesycone rekomendacjami firm i produktów – słowem posty sponsorowane. W tym przypadku jednak Kasia Tusk pokusiła się o głębszą refleksję.

 

Nawiązała do tego, że w ostatnich latach świat został dotknięty tym, czego nikt się nie spodziewał – epidemią oraz wojną.

Dalej blogerka sugeruje, że w uwagi na kryzys być może nastąpi powrót do jakości – do sprzętów RTV/AGD, które będą sprawne dłużej niż rok czy dwa oraz do ubrań, które będziemy mogli nosić przez lata.

Następnie Kasia Tusk pisze o pokoleniu Y2K (chodzi o osoby urodzone po 2000 roku; Y – Year, 2K – 2000). Styl życia tych ludzi polega na życiu z dnia na dzień i niskich oczekiwaniach.

 

…zamiast roszczeniowości i lenistwa można dostrzec w tym podejściu świadomość własnych potrzeb i trzeźwe spojrzenie na kondycję świata. (…)

 

Może więc zamiast „ciągnąć szyderę” z nastolatków zastanowimy się, co moglibyśmy zyskać gdybyśmy mieli mniej?

Tak, wiem. Bardzo utopijne to myślenie, ale warte analizy.

– napisała na blogu.

 

Czy takie życie z dnia na dzień stanie się domeną współczesnego człowieka?

 

https://www.instagram.com/p/CgTdekVDH9p/