KASIA TUSK uwiła sobie GUSTOWNE GNIAZDKO! Zobacz jak SIĘ URZĄDZIŁA CÓRKA PREMIERA! Internauci zachwycają się jej MIESZKANIEM! (DUŻO ZDJĘĆ)

Kasia Tusk zainteresowała media, kiedy jej tata zaczął karierę polityczną. Dziewczyna była wtedy początkującą blogerką, której wpisy śledzono, aby móc ją wyśmiać. Od jej startu minęło sporo czasu i wypracowała styl, którzy przypadł do gustu wielu osobom.

 

Kasia ma pełno wdzięku i klasy, co widać na publikowanych przez nią zdjęciach. Zresztą poniekąd jest w tym specjalistą, bo wydała o fotografowaniu książkę. Jednak duża część obserwatorów czerpie wnętrzarskie inspiracje z ujęć blogerki. Ma ona piękne mieszkanie!

 

Gniazdko Kasi często jest miejscem, w którym robi zdjęcia na swojego bloga. Trzeba przyznać, że jest ono przytulne i dziewczęce. Jasne kolory, przestronne wnętrza, meble z duszą.

Kasia daleka jest od zimnych, sztywnych rozwiązań. Pozornie wydawać by się mogło, że jest w nim za dużo rzeczy, ale wcale nie – wszystko jest przemyślane. Nasze serce skradł kominek!

 

Można się zgadzać z poglądami Donalda Tuska lub je negować, ale trzeba przyznać, że córka ma świetny gust.

No cóż… Ojca się nie wybiera…ale za to mieszkanie to rezultat dobrych wyborów Kasi.

 

Zobaczcie zdjęcia!

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *