Gwiazda “Rodzinki pl” ZMIENIŁA FRYZURĘ?! KOLOR…CIĘCIE… Olga Kalicka wygląda STARO – tak miało być?!

Olga Kalicka to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Przewija się w wielu polskich serialach i gra w teatrze. Bez wątpienia to rola w “Rodzince pl” przyczyniła się do angażu w innych telenowelach. Olga jest obdarowana przez naturę delikatną urodą, przez co podoba się publiczności. Na Instagramie zaprezentowała nowy wizerunek, który nieco szokuje…

 

Olga jest  w czarnych włosach z grzywką – fryzura a la Kleopatra. Na pewno nowe uczesanie dodało jej lat, wygląda poważnie, ale nadal ładnie. Nowe wcielenie to charakteryzacja do spektaklu “Trzy sypialnie” w którym aktorka gra z Anną Kaczmarczyk.

 

Aktorstwo to ciekawy zawód nawet z tego względu, że można poeksperymentować z wyglądem. Wydaje nam się, że raczej Kalicka nie zdecyduje się na tak ostrą metamorfozę. Zapewne w sztuce gra postać, która ma być wyrazista i mocna zewnętrznie i zapewne starsza niż aktorka w rzeczywistości. Swoją drogą jesteśmy ciekawi jak sobie radzi na deskach teatru.

 

 

Fani mogą odetchnąć z ulgą, nowa fryzura to tylko charakteryzacja. Ostatnio aktorka delikatnie zmieniała włosy,  to trochę rozjaśniła, a to przyróżowiła, ale nic diametralnego. Jedno jest pewne, lepiej żeby nie dała się zrobić na “czarno”.

 

Zobacz zdjęcia Olgi w “nowym wizerunku”:

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *