Ochrona nie chciała wpuścić go na IMPREZĘ! Postanowił wjechać autem w bawiących się LUDZI! (wideo)

Do dramatycznych scen doszło w klubie nocnym Blake’s Gravesend w Kent (Wielka Brytania). 21-letni Mohammed Abdul próbował dostać się na koncert rapera Giggsa jednak podczas selekcji nie został wpuszczony do budynku. Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu i jak się później okazało narkotyków. Swoim dziwnym zachowaniem zwrócił uwagę ochroniarzy, którzy nie pozwoli mu wejść do klubu. 21-latek zaczął się awanturować jednak po kilku minutach odpuścił.

 

 

 

Nic wtedy nie wskazywało, że dojdzie do najgorszego. Jak się okazało mężczyzna wrócił po swój samochód, którym postanowił wjechać do lokalu. Na nagraniu z monitoringu widzimy jak rozpędzony SUV przejeżdża korytarzem, by po chwili wjechać w roztańczony, niczego niespodziewający się tłum osób. W budynku znajdowało się ponad 600 osób z czego 8 zostało poważnie rannych.

 

 

 

Mężczyzna stanął przed brytyjskim wymiarem sprawiedliwości, ciążą na nim poważne oskarżenia w tym usiłowanie morderstwa. 21-latek nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów, wyznał przed sądem, że niczego nie pamięta, ponieważ był bardzo pijany i odurzony narkotykami. Sprawa jest w toku, jednak chłopak musi liczyć się z tym, że za to co zrobił nie wywinie się od surowej kary.

 

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *