Fatalny finał weselnej “BRAMKI”! Liczył na pół litra, więc położył się przed AUTEM! To co się stało później PRZERAŻA! (wideo)

Do przerażająco wyglądającego incydentu doszło podczas organizowania tzw weselnej bramki. Grupa młodych mężczyzn zatrzymała samochód, w którym podróżował świadek nowożeńców. Panowie powiedzieli kierowcy, że nie przepuszczą ich dopóki nie dostaną butelki alkoholu. Jeden z nich zagrodził nawet przejazd kładąc się przed samochodem. Wtedy auto ruszyło i przejechało po zaskoczonym “bramkowiczu”.

 

 

 

 

 

Nagranie daje do myślenia i wygląda naprawdę makabrycznie. W pierwszym momencie nasuwa się myśl, że ten człowiek nie przeżył zetknięcia z jakby nie patrzeć ważącym kilkaset kilogramów autem. Na szczęście w tym przypadku nic się nie stało! Nie wiemy czy w chwili zdarzenia mężczyzna już był pijany i nic nie poczuł, ale można mówić o prawdziwym cudzie. Kilka sekund później wstał o własnych siłach i zaczął żartować.

 

 

 

O tym, że sytuacja była poważna świadczy zachowanie gapiów i kolegów desperata, który w taki sposób próbował zgarnąć przysłowiową flaszkę. Dziwi również tłumaczenie kierowcy, który przyznał, ze nie widział iż ktoś kładzie się pod jego samochód. Aż strach pomyśleć co by było gdyby mężczyźnie stało się coś naprawdę. W tym przypadku można mówić o naprawdę dużym szczęściu.

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=IdJHQtBOaOg

 

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *