Obudziła się na własnym pogrzebie! (VIDEO)

36-letnia Rosa Isabel Cespedes Callaca obudziła się na własnym pogrzebie!

Do zdarzenia doszło w Peru. Kobieta uczestniczyła w wypadku samochodowym. W wyniku tego zdarzenia zginął jej szwagier, a trzech siostrzeńców zostało rannych. Sama Rosa Callaca również została uznana za zmarłą, a rodzina zorganizowała jej pogrzeb. 

 

https://twitter.com/Polyana28390681/status/1521674025264627714

 

W czasie uroczystości stało się jednak coś przerażającego dla uczestników pogrzebu. Nagle bowiem dało się słyszeć pukanie z trumny!

Po otwarciu wieka okazało się, że 36-latka daje oznaki życia. Według relacji świadków Rosa Callaca miała otwarte oczy i pociła się.

Przerażeni żałobnicy natychmiast wezwali pogotowie i szybko wynieśli trumnę z kobietą na zewnątrz. “Zmartwychwstała” poszkodowana została przewieziona do szpitala.

 

Historia ma jednak smutny finał, bo Rosa Isabel Cespedes Callaca zmarła – tym razem zapewne już naprawdę. Jednak rodzina 36-latki zamierza wyciągnąć konsekwencje wobec medyków, którzy dokonali makabrycznej pomyłki. Zdaniem bliskich 36-latki, zapadła ona w śpiączkę. Gdyby więc nie złożono jej do trumny, z pewnością miałaby szansę przeżyć. 

 

>>>Rosyjski gubernator drwi z Polski! “co to za pranie mózgu!”

 

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.