Nie ma osoby, która nie znałaby tego chłopca z memów. To zdjęcie ma już 10 lat, a jak dziś wygląda “Success kid”? (foto)

Od wykonania tego słynnego zdjęcia minęło już ponad 10 lat. Rodzice Sammiego Grinera wykonali je 26 sierpnia 2007 roku, kiedy chłopiec miał 11 miesięcy. Kiedy pojawiło się w internecie, a konkretnie na stronie MySpace wielu ludzi zaczęło kopiować je i przerabiać. Dziś memy z  małym Sammym zna chyba każdy, a jego słodka buźka stała się symbolem sukcesu. W owym czasie fotografia była jednym z najczęściej udostępnianych zdjęć na portalach społecznościowych.

 

 

Dzisiaj “Success kid” to 11-letni chłopiec, który czerpie radość z życia i jest bardzo pogodny, choć przez ostatnie lata nie było w jego życiu zbyt kolorowo. Tata Sammiego poważnie zachorował na nerki. Mężczyzna poddawany był codziennym dializom i potrzebował przeszczepu nieprawidłowo funkcjonującego organu. Dzięki rozpoznawalności synka, a konkretnie jego starej fotografii rodzina miała to szczęście, że w szybki sposób uzbierała pieniądze potrzebne do przeprowadzenia operacji. Zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem, a jego tata pomyślnie przeszedł przeszczep nerki i dziś może cieszyć się normalnym życiem.

 

 

Niedawno mama chłopca postanowiła pokazać wszystkim, jak dziś wygląda jej pociecha. Odtworzyła jego stare zdjęcie, ba nawet zapewniła identyczną stylizację. 11-latek nadal prezentuje się uroczo i co widać po zdjęciu jest bardzo pewny siebie. Jako prezent na ostatnie urodziny rodzice kupili mu pieska, który nazwę odziedziczył po chłopcu i wabi się “psem sukcesu”.

fot.twitter.com

kp

źródła: parenting.pl, foto youtube.com, twitter.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *