Od dziecka miała bzika na punkcie…SEKSU! NATALIA SIWIEC wyjątkowo szybko STRACIŁA DZIEWICTWO!

Natalia Siwiec zasłynęła dużym biustem, którym dopingowała naszą reprezentację w trakcie Euro 2012. Wielkie wargi, głębokie dekolty, krótkie miniówki, powiększone piersi – o czym mogłaby opowiadać mediom taka celebrytka? Oczywiście o swoim “pierwszym razie”.

 

I raczej nie zdziwi nikogo fakt, że swoje życie seksualne modelka zaczęła dosyć wcześnie.W jednym z wywiadów zdradziła:

“Zawsze miałam kota na punkcie seksu i całowania. Robiłam wieczorki damskie, gdy miałam 10 lat z koleżankami uczyłyśmy się całować na…jabłkach”.

 

Niedługo ta nauka Natalii trwała. Siwiec straciła dziewictwo niewiele później – miała 14 lat! Okazuje się, że zawsze lubiła starszych mężczyzn – jej pierwszym partnerem był o 7 lat starszy od niej chłopak.O dziwo, rodzice nie byli zadowoleni z tego “związku”. Trwał on aż 4 lata, a jak na nastolatkę to trzeba przyznać, że całkiem długo.

 

Śmiałe wyznania celebrytki nikogo nie dziwią, na pewno nie kojarzy się ona ze skromnością i…klasą. Ważne, że jest zainteresowanie, a za tym idą pieniądze. Siwiec już nieraz udowodniła, że za odpowiednią sumę jest w stanie sprzedać każdy szczegół swojego życia. Nawet najbardziej intymny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *