Nasz rodak BOHATEREM na WYSPACH! Tylko ON ruszył na pomoc KOBIECIE, która próbowała popełnić SAMOBÓJSTWO, kiedy inni stali i bezradnie PATRZYLI! (wideo)

Bohaterski czyn tego anonimowego motocyklisty, który okazał się Polakiem to powód do dumy, że mamy na Wyspach tak szlachetnych ludzi. Mężczyzna dosłownie wyrwał ze szponów śmierci życie kobiety, która próbowała popełnić samobójstwo. Chwila zwłoki, a udusiłaby się. Do zdarzenia doszło podczas przejażdżki jedną z londyńskich ulic. Ubrana na czarno czarnoskóra kobieta spowodowała ogromny korek. Kierowcy stali, ale żaden z nich nie ośmielił się podjeść do niej i zapytać czy wszystko w porządku.

 

 

Zrobił to dopiero przejeżdżający Polak. Motocyklista podszedł i próbował nawiązać z nią kontakt, jednak poklepywania i słowa nie przyniosły efektu. W pewnym momencie rzucił mu się w oczy pewien szczegół. Na jej szyi był mocno zaciśnięty sznurek, przez co nie mogła swobodnie oddychać. Mężczyzna uwolnił jej szyję od bolesnych więzów i tym samym uratował życie.

 

 

Kiedy desperatka zaczynała łapać powietrze, pewne było, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mimo próśb naszego rodaka, nie chciała zdradzić jak się nazywa, jedyne co powtarzała to słowa, że pragnie umrzeć. Do niedoszłej samobójczyni wezwano karetkę. Póki co nieznany jest powód, dlaczego chciała się zabić. Kobieta może mówić o wielkim szczęściu, a życie zawdzięcza polskiemu obywatelowi. Kto wie, jakby zakończyła się ta historia, gdyby mężczyzna nie znalazł się w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie. Mimo, że nie wiemy kim jest należą mu się wielkie brawa i szacunek.

https://www.youtube.com/watch?v=b3WybrTafng

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *