Naga Paulina Młynarska kąpie się w miejscu mocy. “Nie było żadnego „pozowania nago po mastektomii”” – zaprzecza dziennikarka.

W marcu 2021 r. Paulina Młynarska poddała się podwójnej profilaktycznej mastektomii – czyli usunięciu gruczołu piersiowego.

Zabieg taki możliwy jest dla kobiet z bardzo wysokim ryzykiem zachorowania na raka piersi. Jak pisała Paulina Młynarska:

 

…jakiś czas temu odkryto u mnie zmiany morfologiczne, których obecność świadczy o wysokim ryzyku zachorowania na złośliwego raka piersi w przyszłości. Na tym etapie, miałam jeszcze wybór. Mogłam zdecydować się na ścieżkę „zachowawczą”, czyli branie leków przez długie lata i częste badania kontrolne, lub na „ostre cięcie” – leczenie operacyjne z jednoczesną rekonstrukcją plastyczną.

 

Paulina Młynarska zdecydowała się na to drugie, a jej decyzja wywołała spore poruszenie.

 

młynarska po mastektomii
po zabiegu, marzec 2021 – https://www.facebook.com/MlynarskaPauli

 

Teraz w cztery miesiące po zabiegu, dziennikarka zamieściła swoje zdjęcie z kąpieli na Krecie. Fotografię wykonano w niezwykłym “miejscu mocy”, bo jest to źródło ukryte w skałach. Tam właśnie Paulina Młynarska kąpie się nago.

Zdjęcie jest piękne, lecz z oczywistych względów, uwagę zwraca też to, że kobieta jest bez stanika. Wiele serwisów internetowych podchwyciło wątek kąpieli nago po mastektomii.

 

Młynarska była tym oburzona:

 

Już w godzinę po publikacji, portale zakrzyknęły zgodnie: „ Młynarska pozuje nago po mastektomii!”. Okaleczenie, blizna, którą niewątpliwie taki zabieg zostawia, ma mnie teraz określać na każdym kroku. (…)
Nie było żadnego „pozowania nago po mastektomii”, była uchwycona na zdjęciu chwila szczęścia i jedności z naturą.

 

Zapewniła też, że obecnie, po rekonstrukcji ma piękne piersi, więc tego typu publikacje są nie na miejscu.

 

młynarska nago kreta
Nie było żadnego „pozowania nago po mastektomii” – https://www.facebook.com/MlynarskaPauli

 

https://www.facebook.com/MlynarskaPauli/posts/338340247660457

 

https://www.facebook.com/MlynarskaPauli/posts/338082767686205