Mikołaj ROZNERSKI pierwszy raz tak szczerze o relacjach z Adrianą Kalską! Jego wypowiedź rozwiała wszelkie WĄTPLIWOŚCI!

Roznerski i Kalska darzą się wielkim uczuciem, świadczą o tym ich wspólne zdjęcia. Wielu fanów myślało, że para poznała się na planie serialu “M jak Miłość”, okazuje się, że prawda jest zgoła inna, o czym poinformował Mikołaj Rzonerski. Jak wiemy aktor tworzył kiedyś parę z Marceliną Zawadzką i wydawało się, że to miłość na dobre i złe. Stało się jednak inaczej, a ich drogi rozeszły się.

 

 

 

Kilka miesięcy później kiedy wielu zdążyło już przywyknąć do tego, że Roznerski jest sam, on opublikował zdjęcie z koleżanką z serialowego planu, Adrianą Kalską.  Wspólna fotka pięknych aktorów zwiastowała, że jest coś na rzeczy, jednak żadne z nich nie potwierdzało, ani zaprzeczało medialnym rewelacjom na ten temat. Po długim milczeniu fakt ten w końcu potwierdził Roznerski, który dość wymownie skomentował, a zarazem rozwiał wszelkie wątpliwości na ten temat.

 

 

 

 

“Może nie będę opowiadał jak to się zaczęło. Zostawię dla siebie. Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie „M jak miłość” i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz.”

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *