Mikołaj Roznerski ZAORAŁ dziennikarkę! DOPYTYWAŁA się, czy pójdzie oglądać swoją eks w „Kobietach mafii”… Zobacz jego reakcję! (WIDEO)

Mikołaj Roznerski ZAORAŁ dziennikarkę! DOPYTYWAŁA się, czy pójdzie oglądać swoją eks w „Kobietach mafii”… Zobacz jego reakcję! (WIDEO)

Mikołaj Roznerski stał się jednym z ulubionych aktorów polskiej publiczności o czym świadczy zdobycie przez niego Telekamery. Nie da się ukryć, że zaczarował szczególnie damską widownie swoim wyglądem – to niezłe „ciacho”.

Roznerski słynie też z romansów z innymi celebrytkami – z Marceliną Zawadzką, Olgą Bołądź. Przypięto mu łatkę kobieciarza, której bardzo chciałby się pozbyć, o czym świadczą jego wywiady. Tym razem się zdenerwował – dziennikarka zapytała go o rolę Olgi w „Kobietach mafii”.

 

 

Dziennikarka zaczęła od tego, czy Mikołaj wybiera się do kina na „Kobiety mafii” – on mimo braku czasu stwierdził, że zapewne zobaczy film. To był świetny pretekst do dosyć bezpośredniego pytania o to jak mu się ogląda byłe partnerki na ekranie. Po minie aktora było widać, ze to pytanie go zbulwersowało i zezłościło. Chłodno odpowiedział:

 

 

„Wiesz co, ja oglądam aktorki po prostu”. 

 

 

Dziennikarka chyba zauważyła jego mordercze spojrzenie i podziękowała za rozmowę. Mikołaj nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, ale skoro często ma „dziewczyny z branży” to tym bardziej jest narażony na takie komentarze.

 

 

Swoją drogą nieźle wybrnął z tego kłopotliwego pytania. Nie udało mu się ukryć tego, że go to nie poruszyło. Zresztą wszystko widać w wideo:

źródło: youtube.com, instagram.com