Krzysztof Ibisz wystąpił z synem. Jak wygląda Maksymilian? [FOTO]

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów – Maksymiliana i Vincenta. Pierwszy z nich to owoc małżeństwa z Anną Zejdler, a a drugi z Anną Nowak-Ibisz.

Maksymilian Ibisz urodził się w 1999 roku i obecnie ma 23 lata. Jak opowiadał Krzysztof Ibisz, Maks chce pracować w mediach i jakiś czas temu mowa była o tym, że syn prezentera chce zostać komentatorem sportowym. Na razie jednak miał okazję zaistnieć medialnie przy boku taty.

 

https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

 

Okazja była szczególna, bo Fundacja Polsat dnia 29 maja 2022 roku w Skierniewicach zorganizowała koncert z okazji Dnia Dziecka.

To właśnie w Skierniewicach otworzono po remoncie Oddział Dziecięcy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. W finansowaniu remontu pomogła właśnie Fundacja Polsat, a koncert był zwieńczeniem współpracy.

 

W Skierniewicach pojawiły się młodzieżowe gwiazdy – Roksana Węgiel i Sara James.

 

 

Pojawiły się też duety rodzic z dzieckiem: Justyna Steczkowska z synem Leonem, Artur Gadowski z córką Zuzanną czy Michał Wiśniewski z córką.

 

 

Takim duetem był też prowadzący Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem. Była więc okazja zobaczyć, jak teraz wygląda Maks.

Większość osób twierdzi, że syn Krzysztofa Ibisza bardziej przypomina mamę. Widać jednak, że wzrost i figurę ma po tacie.

 

Współprowadzenie koncertu @fundacjapolsat na żywo w @polsatofficial było olbrzymią przyjemnością i fantastycznym doswiadczniem😀 Bardzo Wszystkim dziękuje za ten wyjątkowy wieczór!!!☀️🙌

– napisał Maks.

 

https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

 

https://www.instagram.com/elmaxito_/

 

 

https://www.instagram.com/p/CeJ-uYTLo6Q/

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.