Tak dziękuje Michał Szpak. Wokalista wypiął krocze! [FOTO]

Michał Szpak to piosenkarz znany bardziej z medialnych występów niż ze swojej twórczości muzycznej.

Występował jako juror w The Voice of Poland, oglądać go możemy także na wielu koncertach, gdzie śpiewa covery znanych utworów. Jeśli zaś chodzi o jego własną twórczość to nie odbija się ona szerszym echem.

Tymczasem Szpak z uwagi na swoje kontrowersyjne zachowanie i ubiór, ma grono wiernych fanów. W jego zachowaniu dostrzegają oni dążenie do “wolności”.

 

Piosenkarz właśnie dostał nietypowy prezent i podziękował swoim wielbicielom pokazując majtki.

 

https://www.instagram.com/michal_szpakofficial/

 

Oficjalny fan club Michała Szpaka przygotował dla niego naprawdę spektakularny mural. Wyrazista grafika robi wrażenie i piosenkarz nie krył swojego wzruszenia:

 

To jest prezent od ludzi których grzech nazwać fanami.
Przyjaciele. @michalszpak.ofc Dziękuje Wam za wsparcie… zwłaszcza gdy wiatry wieją krzywiej niż mógłbym przewidzieć.. obiecuje Wam przyjaciele dużo muzyki… dziękuje zwłaszcza tym którzy pozwalają mi naprawdę być sobą. 🌵🍆🍑 .. póki co pragnę być dzikim zwierzem co ryczy o wolności. Pozdrawiam Michal ćpak ❤️🧡💚💙💜

– napisał.

 

https://www.instagram.com/michal_szpakofficial/

 

Jednak do tych podziękowań dodał serię zdjęć w nietypowej kreacji. Wokalista ma na sobie czerwony, dosyć długi płaszcz. Pod spodem nosi jednak kombinezon, gdzie majtki albo są nadrukowane, albo prześwitują przez materiał. I tak właśnie Michał Szpak w podzięce za prezent wypina krocze do fanów. Co ciekawe, pod tego typu zdjęciami, pojawiają się same zachwyty i komplementy.

 

>>>Fani zachwyceni! Justyna Kowalczyk pokazała, co robi z synem w Estonii!

 

https://www.instagram.com/michal_szpakofficial/

 

https://www.instagram.com/michal_szpakofficial/

 

https://www.instagram.com/p/CbIqn8RKcY2/