25 września 2023

FERGIE niczym Edyta GÓRNIAK swoim “śpiewem” ZMASAKROWAŁA hymn NARODOWY! Gwiazda skompromitowała się na całej LINII! (wideo)

Fergie była główną “atrakcją” przed tegorocznym meczem gwiazd ligi NBA. Piosenkarka zaśpiewała hymn USA i zrobiła to w taki sposób, że jest występ na długo zostanie w pamięci milionów Amerykanów i zapewne przez wiele długich lat będzie o nim głośno. Wokalista dosłownie go zmasakrowała, a jej występ możemy porównać do tego, co w Korei Południowej zaprezentowała Edyta Górniak!

 

 

Gwiazda nie kryła zaskoczenia, że została zaproszona do odśpiewania hymnu Stanów Zjednoczonych przez meczem “NBA All-Star Game”. Podkreślała w wywiadach, że jest to dla niej ogromne wyróżnienie. Piosenkarka starała się do tego stopnia pokazać swój muzyczny kunszt, że grubo przedobrzyła i zamiast podniośle wyszło tragikomicznie. Nadinterpretacja hymnu “The Star-Spangled Banner” spotkała się negatywnym odbiorem, a na gwiazdę wylała się fala krytyki.

Nagranie zobaczyło już ponad 10 milionów osób, którzy nie zostawili na występie Fergie suchej nitki. Wielu pyta się, “czy ona w ogóle nauczyła się śpiewu?”, a jej wykonanie określili jako idealny przykład na to, “jak w zaledwie 2 minut i 40 sekund można zniszczyć swoją karierę.” Amerykańska piosenkarka kaja się i przeprasza za swoją wpadkę, jednak pędzącej lawiny hejtu już raczej nie zatrzyma.

 

źródła: plotek.pl, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz