Marta SĘDZICKA z Top Model ŚCIĘŁA piękne włosy! Wygląda jak Agata DUDA?! Zobacz zdjęcie modelki!

Marta Sędzicka to jedna z niewielu uczestniczek “Top Model”, która wiedziała po co do programu przyszła. Wygrywała niemal wszystkie panele i robiła wrażenie na osobach z branży modowej. Jak to zwykle w programach typu reality show bywa wygrywają “lubiani”, a nie do końca ci, którzy na to zasłużyli. W przypadku Sędzicickiej tak właśnie było. Życie zweryfikowało i chociaż nie wygrała programu to na brak pracy nie może narzekać!

 

Cechą charakterystyczną Marty były długie, blond włosy. Jednak postanowiła nieco zmienić fryzurę. Modelka obcięła swoje pukle. Teraz sięgają jej ledwo ramion i są mocno pocieniowane. Trzeba przyznać, że “long bob” trochę dodał lat modelce. Sama chyba nie jest zachwycona metamorfozą, co można wnioskować po opisie zdjęcia “Short hair, don’t care 😛 ✂”.

 

Włosy odrosną, a ta zmiana może wynikać z jakiegoś kontraktu reklamowego Marty, których ma wiele. Fanki modelki też wyrażają się dosyć sceptycznie o jej fryzurze, nawet dopatrują się podobieństwa do Agaty Dudy. Pierwsza dama jest znana ze świetnego stylu, ale jednak jest nieco starsza od Marty.

 

A co Wy sądzicie o nowej fryzurze Marty?

Marta Sędzicka

Przed zmianą:

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *