AGATA DUDA ZASZALAŁA i ZMIENIŁA FRYZURĘ! Żona PREZYDENTA zerwała z grzecznym wizerunkiem, na rzecz młodzieżowej stylizacji i wygląda ŚWIETNIE! (foto)

Żona prezydenta Andrzeja Dudy, postanowiła zmienić fryzurę i trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Prezydentowa zerwała z grzecznym wizerunkiem i postanowiła troszkę zaszaleć! Dzięki nowemu uczesaniu nie tylko wygląda młodziej i korzystniej, ale i modniej. Od lat byliśmy przyzwyczajeni do tego, że małżonka prezydenta miała tę samą fryzurę, co było już troszkę nudne, a tu nagle taka niespodzianka.
 

Pani Agata Duda w nowym uczesaniu pokazała się podczas uroczystości przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju w Pałacu Prezydenckim i trzeba przyznać, że fryzura zdecydowanie ją ożywiła i dodała blasku. Zaczesana do góry grzywka, jak i młodzieżowa stylizacja wyglądały świetnie i idealnie się uzupełniały. Do czarnej sukienki, założyła błyszczącą kurtkę w złotym kolorze.

 

Metamorfoza jest zdecydowanie na plus, co widać po reakcjach Polaków na forach internetowych. Pod zdjęciami 45-latki pojawiło się wiele miłych komentarzy, a Internauci zmiany opisują w samych superlatywach i komplementują Panią Agatę Dudę. Żona prezydenta udowodniła, że jeśli się chce w każdym wieku można wyglądać świetnie!

fot.youtube.com

źródła: plotek.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *