Marika Bednarz – kim jest partnerka Marcina Bosaka? Sprawdzamy!

Nie od dziś wiadomo, że znani aktorzy przyciągają uwagę widzów. Spływa ona nie tylko na nich ale również na osoby, z którymi są związani. Tak było również w przypadku Marcina Bosaka. Gdy na premierze serialu “Rojst Millenium” pojawił się z przepiękną, rudowłosą kobieta media szybko zaczęły zastanawiać się kim jest. Marika Bednarz, bo tak nazywa się nowa partnera aktora wzbudziła i wzbudza niemałe zainteresowanie. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić co wiadomo na jej temat. 

Marika Bednarz – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Pomimo rosnącej popularności Mariki Bednarz wynikającej z jej kariery modowej oraz związku ze znanym aktorem kobieta jest postacią dość tajemniczą a informacje na jej temat są dość okrojone. Jako modelka musi wyróżniać się szczupłą budową ciała oraz wysokim wzrostem, jednak nigdzie nie znajdziemy informacji mówiącej o tym ile dokładnie wynosi. Nie wiadomo również nic o tym gdzie ani kiedy się urodziła.

Marika Bednarz – kariera

Marika Bednarz, znana również jako Marika, to modelka o międzynarodowej karierze. Jej historia wejścia w świat mody jest niczym z filmu – zauważono ją na ulicy w Krapkowicach, a fotografka zaproponowała jej udział w sesji zdjęciowej. Po pewnym czasie zdecydowała się dołączyć do agencji modelek, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Marika brała udział w wielu międzynarodowych kontraktach, podróżując m.in. do Mediolanu i Pekinu. Jej zdjęcia zdobiły okładki ukraińskiej i japońskiej edycji magazynu “Vogue”, a także włoskiego wydania innego prestiżowego magazynu modowego.

Marika Bednarz – rodzina

Marika Bednarz, a właściwie Maria, bo tak brzmi jej prawdziwe imię jest osobą, która nie przepada za epatowaniem swoim życiem prywatnym w sieci czy rozmowach z mediami. W internecie publikuje głównie efekty sesji zdjęciowych, dlatego też nie posiadamy żadnych informacji na temat jej bliskich. Nie wiemy kim są jej rodzice ani czy ma rodzeństwo. 

Marika Bednarz – życie prywatne. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Jak wspominaliśmy we wstępie Marika Benarz jest w szczęśliwym związku ze znanym choćby z serialu “M jak Miłość” aktorem – Marcinem Boskakiem. Aktor w 2021 roku rozwiódł się z Marią Dębską po zaledwie kilku miesiącach małżeństwa. Para zaczęła pokazywać się wspolnie na premierach filmów i spektakli od kwietnia 2023 roku. Już wcześniej internauci podejrzewali jednak, że para jest razem, ze względu na czułe komentarze Marcina Bosaka pod zdjęciami Mariki Bednarz.

Marika Bednarz – dzieci 

Wiele osób, które dowiedziały się o związku Mariki Bednarz z Marcinem Bosakiem zastanawia się czy para posiada wspólne potomstwo. I choć znany aktor jest ojcem dwójki dzieci ma je ze swoją pierwszą partnerką  Moniką Pikułą. Modelka, z którą obecnie związany jest Bosak jest osobą bezdzietną – na jej profilach społecznościowych nie znajdziemy najmniejszych przesłanek, które mogłyby sugerować, że posiada własne dzieci. 

Marika Bednarz – Facebook i Instagram

Jak przystało na fotomodelkę Marika Bednarz wykorzystuje swoją urodę do promocji w social mediach. Podobnie jak wiele młodych gwiazd skupia swoją działalność na Instagramie. Znajdziemy ją co prawda także na Facebooku, jednakże tam partnerka Marcina Bosaka posiada wyłącznie prywatne konto. Co prawda miłośnicy pięknych kadrów mogą je obserwować, nie jest to jednak strona fanowska lecz osobisty profil.
Znacznie bardziej aktywna jest jednak na portalu Instagram. Jej konto @marikabednarz_ obserwuje obecnie nieco ponad 5 tysięcy osób.