Była żona Kamila Durczoka przyznała: “To moje przekleństwo”

Marianna Dufek była żoną Kamila Durczoka w latach 1995–2017. Z tego małżeństwa urodził się syn Kamil (ur. 1997), który przyjął nazwisko swojej mamy.

Po śmierci Kamila Durczoka, znów oczy mediów zwróciły się na Mariannę Dufek. I choć już od dobrych kilku lat nie była żoną dziennikarza, to właśnie na niej oraz na byłej partnerce Durczoka – Julii Oleś – skoncentrowała się cała uwaga.

 

To Marianna Dufek informowała o śmierci Kamila Durczoka, zamieściła też wspomnienie – ze wspólnymi, starymi zdjęciami [zobacz tutaj]. Teraz zdecydowała się też udzielić wywiadu na temat byłego męża.

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013563210254

 

Rozmowę dla “Fashion Magazine” przeprowadził znany z Telewizji Polskiej dziennikarz, Mateusz Szymkowiak.

Marianna Dufek dopiero teraz zgodziła się na tę rozmowę, bo dopiero po śmierci Durczoka poczuła, że zamknął się pewien rozdział jej życia:

 

– Dlaczego się zgodziłam? Bo poczułam, że przyszedł ten moment. Czasem traktuję mówienie i pisanie jak autoterapię. Zamykanie rozdziałów w życiu. Ten się domknął – powiedziała.

 

Mateusz Szymkowiak rozmowę podsumował następująco:

 

Wyszedł portret niezwykłej kobiety. Niepoddającej się mimo trudnych przeżyć. Silnej, bo bez siły by ich nie przetrwała. O życiu obok Kamila Durczoka i życiu po tym życiu. Pierwszy i ostatni raz. Do bólu szczerze.

 

I z pewnością padły tam mocne słowa, bo już na samym początku Marianna Dufek przyznała, czym było małżeństwo z Durczokiem:

 

Trudno jest być byłą żoną Kamila Durczoka? – zapytałem Mariannę Dufek już na samym początku.
– To moje przekleństwo – odpowiedziała.

 

Cała rozmowa pojawi się w najnowszym “Fashion Magazine”.

 

Zobacz też:

Tak Ida Nowakowska całuje się z mężem. “Masakra 😂” – komentuje fanka.

 

https://www.instagram.com/p/Cbk64uhs8_I/