28 września 2023

Katarzyna Cichopek opublikowała wymowne zdjęcie sprzed 17 lat nawiązujące do początków serialu “M jak miłość” . Fani są zachwyceni i wzruszeni. (foto)

Zdjęcie jakie opublikowała na swoim Instagramowym koncie, aktorka Katarzyna Cichopek wywołało spore poruszenie wśród fanów aktorki i serialu “M jak miłość” i przywołało mnóstwo miłych momentów związanych z produkcją. Wspomniana fotografia nawiązuje do początków kręcenia serialu.

 

 

Zdjęcie ma już 17 lat i ściśle łączy się z pierwszymi pracami nad  popularnym  wśród Polaków mimo upływu lat serialem. To właśnie wtedy, w 2000 roku na antenie TVP 2 zaczęto emitować “M jak miłość”. Katarzyna Cichopek jest jego weteranką i jedną z większych gwiazd, ponieważ możemy ją oglądać w produkcji od samego początku. Nie ma się więc czemu dziwić, że post aktorki wywołał lawinę komentarzy i wielkie zainteresowanie.

 

 

Pod opublikowaną na Instagramie fotką Cichopek zamieściła niezwykle sentymentalny wpis “Znalazłam na lodówce na Deszcziwej wspomnienia”. Zdjęcie momentalnie zostało zauważone przez fanów i zaczęły pojawiać się pierwsze wpisy. Ludzie są zgodni i wspominają, że były to piękne czasy i wielce cudownych wspomnień. Wielu podkreśla, że mimo tylu lat nadal uwielbia ten serial i nie wyobraża sobie bez niego życia. Zdjęcie polubiło już ponad 15 tysięcy osób.

kp

źródła: teleshow.wp.pl, foto youtube.com, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz