Kolejna RADOSNA NOWINA dla fanów “M jak miłość”! Pojawią się wątki z postacią, która lubi namieszać! PIĘKNA aktorka wraca na PLAN serialu!

Serial “M jak miłość” ostatnio zaskakuje sowich fanów – nie tylko wprowadzają kontrowersyjne watki, nowe postacie, ale i przywracają bohaterów, których widzowie zdążyli już polubić. Do serialu powróci piękna aktorka, która w przeszłości wiele namieszała w losach bohaterów “M jak miłość.

 

 

Mowa o pięknej Annie Wędzikowskiej, którą wciela się w Monikę Ochman. Była to ta bohaterka, która początkowo chciała uwieść Piotra Zduńskiego, później szantażowała Adama Wegnera, w końcu się z nim wdała w romans. Później pojawia się dziecko z przypadkowym mężczyzną, kolejna miłość do innego bohatera… Oj działo się w życiu tej postaci!

 

 

Anna Wędzikowska odgrywała bardzo barwną postać i jak sama potwierdza znowu będzie miała okazję być Moniką Ochman z zupełnie nowymi watkami. Na taką wiadomość z radością zareagowali widzowie “M jak miłość”, bo stęsknili się za nieco szaloną Moniką, a jej pojawienie oznacza ciekawe zwroty akcji. Pamiętacie jak Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) udawał przed jej babcią ojca jej dziecka?

 

 

Zapewne skoro dopiero aktorka wraca na plan, to na emisję odcinków z jej udziałem trzeba będzie jeszcze poczekać. Widzowie wiedzą, że czasami naprawdę warto poczekać.

 

 

Lubicie postać Moniki Ochman?

źródło: youtube.com, “Fakt”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *