Małgorzata GODLEWSKA wygina się w “DZIKIM TAŃCU”, a Internauci pękają ze śmiechu! Celebrytka przygotowuje się do PROJEKTU MUZYCZNEGO! (wideo)

Małgorzata Godlewska to kobieta, która może pochwalić się wieloma talentami. Okazuje się, że nie tylko śpiewa, ale również tańczy, i to jak! Kontrowersyjna celebrytka pochwaliła się na swoim Instagramowym profilu informacją, że wystąpi w projekcie musicalowym! Z tej okazji nagrała filmik, na którym widzimy ją podczas tanecznej próby, gdzie chwali się swoimi umiejętnościami.
Nagranie polubiło już ponad 15 tysięcy osób i oczywiście na celebrytkę wylała się również fala internetowego hejtu. Komentujący nie zostawiają suchej nitki, na Małgorzacie i piszą, że jest totalną amatorką, która nie ma pojęcia jak się ruszać na scenie. Wytknięto jej, że do niczego się nie nadaje, bo ani nie umie śpiewać, ani tańczyć. Jedna z komentujących  napisała “Tańczę 9 lat i jeszcze takiego gó*na nie widziałam.”
Pomimo nieprzychylnych komentarzy i niezadowolenia Internautów z tego, że Godlewska na siłę próbuje wszystkkiego, Małgorzata w ogóle się tym nie przejmuje. Mało tego jest bardzo dumna i podkreśla, że jej marzenia w końcu się spełniają. Nazwała nawet siebie “Skazaną na sukces”.

https://www.instagram.com/p/BeLmSYWg3Cy/?taken-by=godlewska_gosia

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *