Magda Stępień pokazała zdjęcia z Oliwierem. Nadzieja jest tylko w…

Magdalena Stępień to modelka i uczestniczka “Top Model”, była partnerka piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, z którym ma syna Oliwiera (ur. w lipcu 2021).

W lutym 2022 roku Magda Stępień poinformowała, że mały Oliwier jest ciężko chory. U chłopca wykryto aż 12-centymentrowy nowotwór wątroby [czytaj tutaj]. I od tego momentu modelka skoncentrowała się wyłącznie na zdrowiu synka.

 

instagram.com/magdalena___stepien/; instagram.com/jakubrzezniczak25/

 

Magdalena Stępień zorganizowała zbiórkę na leczenie Oliwiera i terapię w Izraelu. Pomysł na zbieranie pieniędzy, wzbudził kontrowersje. Wiele osób widziało jaki styl życia prowadziła wcześniej modelka, na zarobki nie narzekał też jej były partner – Jakub Rzeźniczak. Pewien vloger ocenił, że w przypadku celebrytów bardziej zasadne byłoby obniżenie poziomu wydatków, niż wyciąganie ręki po pomoc [czytaj tutaj].

 

Kilka dni temu mama Oliwiera pośrednio odniosła się do tych zarzutów:

 

Od kilku miesięcy jestem skupiona wyłącznie na walce o życie mojego Synka Oliwiera, to długa i trudna walka. Jest to dla mnie i moich bliskich ciężki czas. Jestem 24 h na dobę z Oliwierem, mamy lepsze i gorsze dni.
Wierzę mocno w to, że moje modlitwy zostaną wysłuchane i przy pomocy nowoczesnej medycyny Oliwierek będzie zdrowy. (…)

 

Dziękuje raz jeszcze wszystkim którzy mi pomogli i mnie wspierają, rozumieją i nie oceniają.

– napisała.

 

Dziś Magda Stępień pokazała zdjęcia z Oliwierem. Jak widać nadzieję widzi tylko w modlitwie, bo swoje zdjęcia z synkiem podpisała:

 

Jestem Wam wdzięczna za modlitwę.

Niesamowita siła.

Wiara czyni cuda.

 

Być może te słowa oznaczają, że stan zdrowia chłopczyka poprawia się 🙂

 

https://www.instagram.com/magdalena___stepien/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/magdalena___stepien/?hl=pl