Magdalena Cielecka przekazała smutną informację na temat swojej kariery: “dziś zamykam drzwiczki “.

Magdalena Cielecka (49 l.) to aktorka, która popularność zyskała dzięki roli w filmie “Pokuszenie” oraz “Samotność w sieci”.

Grała także w serialach “Magda M.”, “Hotel 52” czy “Czas Honoru”. Dziś jednak Magdalena Cielecka przekazała smutną wiadomość dotyczącą jej kariery.

 

https://www.instagram.com/cielecka_magda.official/

 

Chodzi o serial “Chyłka” na podstawie powieści jednego z najbardziej popularnych polskich pisarzy – Remigiusza Mroza. Zarówno książka jak i film opowiadają o perypetiach prawniczki Joanny Chyłka. W tym serialu Cielecka występowała od 2018 roku i grała tam główną rolę.

 

Teraz aktorka przekazała informację o tym, że kończy się jej przygoda z tym serialem:

 

dziś zamykam drzwiczki 😉 dziękuję wszystkim pracującym od trzech lat i pięciu sezonów przy @serial_chylka za tę przygodę, za pomoc, wsparcie, wyrozumiałość i radość w tej pracy! aktorom (@filipplawiak ❤️) oraz reżyserom, producentkom, stacji matce 😉 i nade wszystko ekipie: byliście wspaniali, dziękuję! co złego to nie ja… to Chyłka 😈 czas iść dalej…

 

#chyłka #konieczdjęć #koniecsezonu #gameover #łzasięwokukręci #tvn #serial #player @player.pl @tvn.pl @serial_chylka

– napisała.

 

A biorąc pod uwagę hasztagi trudno jest jednoznacznie stwierdzić, czy kończy się cała produkcja serialu czy też tylko udział Cieleckiej w tym formacie.

 

>>>Mateusz Damięcki wcale nie ma żalu do Basi Kurdej-Szatan. Wyjaśnił dlaczego!

 

https://www.instagram.com/p/CWVrtuMNHS4/