Magda Ogórek straciła pracę. “Nie ma tu żadnej tajemnicy” zapewnia.

 Magdalena Ogórek do niedawna była niekwestionowaną gwiazdą TVP Info. Prowadziła program “Minęła dwudziesta” oraz “W kontrze”.

 Jednak w grudniu 2021 roku Magda Ogórek  zniknęła z programu “W kontrze”. Powodem miał być bark porozumienia ze współprowadząc program Jarkiem Jakimowiczem, a pod koniec stycznia oficjalnie podano nazwisko nowej prezenterki tego programu [zobacz tutaj].

 

Dziś portal Press.pl podał informację o tym, że Magdalena Ogórek straciła kolejną posadę.

 

https://www.instagram.com/magdalena.ogorek/

 

Tym razem chodzi o Radio Łódź, gdzie Ogórek pracowała od października 2021 r. Prowadziła tam sobotnią debatę polityczną. Dziennikarki nie usłyszymy już jednak w tym programie.

 

Magda Ogórek w listopadzie 2021 roku miała koronawirusa. Przebieg choroby był na tyle ciężki, że prosiła swoich fanów o modlitwę

Teraz właśnie covidem tłumaczy swoją rezygnację z pracy w Radiu Łódź:

 

Nie ma tu żadnej tajemnicy: na początku grudnia przeszłam dosyć intensywnie COVID-19. Lekarz uznał, że mam zbyt dużo obowiązków jak na okres rekonwalescencji – przed koronawirusem pracowałam siedem dni w tygodniu. Z szefostwem Radia Łódź jestem w miłym kontakcie

– powiedziała portalowi.

 

Niedawno TVP zapowiadało, że szykuje nowy program z dziennikarką. Być może więc Magdalena Ogórek zbiera siły na nowy medialny  projekt.