Maciej Musiałowski – czy aktor ma żonę i dzieci? Kim są jego rodzice?

Maciej Musiałowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych młodych aktorów w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że jego kariera oraz życie prywatne interesuje wielu miłośników kina. Przystojny i utalentowany mężczyzna ma na koncie wiele udanych ról zarówno filmowych jak i serialowych. Co wiadomo na temat jego życia oraz kariery zawodowej? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Maciej Musiałowski – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Maciej Musiałowski urodził się 5 grudnia 1993 roku w Warszawie. Od 6 roku życia mieszkał jednak poza stolicą. Jego rodzice kupili bowiem duży dom z klimatycznym wnętrzem i fortepianem, który zachęcił młodego aktora do nauki. Od zawsze miał artystyczne zacięcie i szansę na poznawanie osób z różnych kręgów. Dziadkowie Macieja Musiałowskiego tańczyli i śpiewali, w domu często pojawiali się artyści. Maciej Musiałowski ukończył LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie oraz studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jest wysportowanym mężczyzną średniego wzrostu, niemniej w sieci nie znajdziemy na ten temat dokładnych informacji.

Maciej Musiałowski – kariera

Maciej Musiałowski to jeden z najbardziej wszechstronnych i utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Znany jest nie tylko z ról filmowych i telewizyjnych, ale także z działalności muzycznej. Swoją przygodę ze sztuką rozpoczął już jako dziecko, śpiewając w zespole Fasolki. Później dołączył do szkolnego chóru Tutti Cantamus i zaczął grać na fortepianie. W 2015 roku zdobył Grand Prix na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Jego debiutem na szklanym ekranie była rola Ksawerego Kryńskiego w serialu Druga szansa, za którą był nominowany do Telekamery w kategorii Nadzieja telewizji. W kolejnych latach wystąpił w takich produkcjach jak Ultraviolet, Kod genetyczny czy Osiecka. Jednak największy rozgłos przyniosła mu rola Tomasza Giemzy w filmie Jana Komasy Sala samobójców. Hejter, za którą otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora na festiwalu Off Camera oraz nominację do Orła. Musiałowski nie ogranicza się jednak do jednego gatunku i podejmuje się różnorodnych wyzwań artystycznych. W 2020 roku nagrał kilka utworów do ścieżki dźwiękowej filmu Wyzwanie, w tym duet z Julią Wieniawą „Zabierz tę miłość”, który zdobył platynową płytę. W 2021 roku zagrał główną rolę w filmie Polot, opowiadającym o życiu i twórczości poety Karola Tomporowskiego.

Maciej Musiałowski – rodzina

Rodzice Macieja Musiałowskiego nie są osobami publicznymi, dlatego też nie wiemy o nich zbyt wiele. Wiadomo, że są osobami bardzo ceniącymi sobie kulturę i sztukę, od zawsze przewijało się przez ich dom sporo artystów, co z pewnością ukształtowało młodego aktora. Maciej Musiałowski wychował się w dużej rodzinie. Ma trójkę rodzeństwa, a konkretniej braci. Nie wiemy jednak nic więcej – nie wiadomo jakie imiona noszą bracia Macieja Musiałowskiego oraz ile mają lat. Rodzina chce zachować prywatność i nie pokazuje się w mediach. Pozostaje nam więc to uszanować.

Maciej Musiałowski – związki

Maciej Musiałowski jest osobą, która stara się chronić swoją prywatność i nie opowiada zbyt wiele o swoim życiu osobistym. Dlatego też na jego temat pojawiają się czasem nieprawdziwe doniesienia. Tak było w przypadku gdy media spekulowały o jego związku z Julią Wieniawą. Okazało się jednak, że pogłoski nie były prawdziwe. W sieci co jakiś czas możemy znaleźć informacje, że posiada partnerkę, jednakże jeśli jest to prawdą, kobieta nie pokazuje się publicznie. Nie musi to stanowić wyzwania, ponieważ Maciej Musiałowski nieczęsto pokazuje się na ściankach.

Maciej Musiałowski – dzieci

Wiele osób, które są miłośnikami talentu aktora zastanawia się jak wygląda jego życie prywatne. Dotyczy to również ojcostwa. Na chwilę obecną młody mężczyzna nie posiada jednak własnych dzieci. Niemniej jednak w jednym z wywiadów podzielił się informacją na temat swoich planów. Marzy o tym, by jeszcze przez 10 lat poświęcić się karierze a następnie założyć rodzinę i posiadać dzieci.

Maciej Musiałowski – Facebook i Instagram

W dzisiejszych czasach wielu młodych artystów wykorzystuje dostęp do internetu by promować swoje działania oraz swoją osobę. Maciej Musiałowski również korzysta z możliwości, które dają social media i posiada swoje profile. Na Facebooku fanpage aktora śledzi obecnie 28 tysięcy użytkowników co nie jest zbyt imponującym wynikiem. Niemniej jednak, w przypadku Instagrama konto aktora jest zdecydowanie większe. Obecnie obserwuje go 634 tysiące użytkowników aplikacji a on sam jest na nim bardzo aktywny i chętnie publikuje zdjęcia ukazujące jego codzienność oraz działania artystyczne.

Maciej Musiałowski – ciekawostki z życia

Po maturze Maciej Musiałowski wyjechał do Norwegii chcąc zarobić sobie pieniądze na start w dorosłe życie poprzez pracę fizyczną. Szybko jednak uznał, że praca przy skrobaniu farby nie jest dla niego. Zaledwie po 3 dniach poznał miejscowych hipisów i zdecydował się zarabiać jako grajek na statku. Każdego dnia zatrzymywał się w innym porcie i zarabiał muzykowaniem.