Maciej Dowbor został feministą. Pokazał smutną sytuację! [FOTO}

Maciej Dowbor na wielu polach wspiera swoją żonę – Joannę Koroniewską.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska dzielą się opiekę nad córkami – Janiną i Heleną. I jak pokazuje Maciek, często ulega on zachciankom córek. Kilka dni temu pokazał, jak z młodszą bawił się w przebieranki:

 

…mam bardzo niski próg asertywności względem córeczek… a szczególnie tej młodszej!! Czy wszyscy faceci są tak okręcani wokół palca przeć swoje dziewczyny?! #tata #corka #weekend #mamawpracy #weekend #coreczkatatusia

 

https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

Dziś jednak sprawa jest poważna i Maciej Dowbor zdecydował się poprzeć protesty kobiet.

 

…muszę walczyć o ich prawa, bo nie wybaczę sobie jeśli jakiś kretyn, albo nieżyciowe, archaiczne kodeksy paragrafy je skrzywdzą!!

– napisał.

 

I przy tej okazji pokazał scenkę domową. Otóż prezenter znajduje się prawdopodobnie w domowej pralni wręcz zawalonej stosami ubrań. Sytuacja wygląda naprawdę smutne wrażenie:

 

Prawdziwy facet nie boi się równouprawnienia, praw kobiet i babskiej niezależności!!! A i zrobi zakupy, poniańczy dzieci, skarpetki posegreguje… choć niechętnie.😂🤦‍♂️ Mam głęboko w pompie wszystkich „super alfa samców” – pajaców, którzy uważają mnie za frajera, bo wspieram kobiety w ich walce!! Możecie mi leszcze naskoczyć!! Dziś Dzień Feministek i tak… jestem FEMINISTĄ jako mąż i ojciec dwóch córek!

– zapewniał dzielnie.

 

Za inicjatywę można go tylko pochwalić, ale zdjęcie z toną prania wygląda przygnębiająco.

 

>>>Ewa Minge przyznała się do aborcji: “bo umrze pani razem z tym płodem”!

 

tak wygląda feminista? – https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

https://www.instagram.com/p/CV-N76kggKn/