30 września 2023

Chciała zapłacić za zakupy, wtedy przy kasie napadł na nią nietypowy złodziej! (wideo)

Do zaskakującego zdarzenia doszło podczas zakupów w jednym z brazylijskich sklepów zoologicznych. Kobieta w biały dzień, przy kasie została okradziona przez nietypowego złodzieja. Całe zdarzenie zarejestrowały zamontowane kamery. Kiedy kobieta wyjęła banknoty i położyła je na ladzie przed kasjerem do lady podfrunął zaciekawiony ptak, który po chwili zastanowienia zabrał pieniądze i niewzruszony odleciał.

 

 

Póki co nie znane są losy pieniędzy klientki sklepu, ani to czy właściciel zdołał schwytać złodzieja. Wiadome jest tylko jedno, skrzydlaty bandyta jest od kilku dni na celowniku brazylijskiego wymiaru sprawiedliwości. Nie brakuje teorii, szczególnie wśród internautów, że kupująca była w zmowie ze skrzydlatym łobuzem. Pod filmikiem zamieszczonym na Facebooku wybuchła na ten temat gorąca dyskusja.

 

To nie pierwszy w świecie zwierząt przypadek, kiedy to właśnie one okazują się rabusiami. Przykładem są choćby sroki, czy mewy, które bez skrupułów okradają nadmorskie sklepy czy niczego nieświadomych turystów.

 

kp

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz