Kolejna dziennikarka potwierdza odejście z TVN!

Kolejna dziennikarka potwierdziła swoje odejście z TVN, a konkretnie z programu „Dzień Dobry TVN”.

Na początku sierpnia 2022 r. o zakończeniu współpracy z TVN poinformowała Anna Wendzikowska. W „Dzień Dobry TVN” zajmowała się działem filmowym, recenzowała filmy i przeprowadzała wywiady ze znanymi aktorami. Ze stacją związana była od 15 lat:

 

…jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać.. ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej…

– napisała.

 

Wendzikowska twierdziła jednak, że odejście to jej własna decyzja:

 

decyzja o odejściu po tylu latach, choć własna, nie jest prosta i wywołuje wiele emocji.. nie chcę już bardziej wnikać w szczegóły.

 

Teraz kolejna dziennikarka poinformowała o swojej rezygnacji z pracy.

 

https://www.instagram.com/diankautz/

 

Jest nią Diana Kautz, która w “Dzień Dobry TVN” pracowała od lutego 2020 r. i zajmowała się tam prezentowaniem pogody, byłą też reporterką.

 

Jest to dla mnie ważny zawodowo i życiowo moment.
Planowałam przekazać Wam tę wiadomość nieco później, ale w związku z tym, że już pojawiła się w mediach, potwierdzam swoje odejście z „Dzień Dobry TVN”. Jest to moja decyzja, którą podzieliłam się z Redakcją pod koniec czerwca. Przede mną kolejne, nowe wyzwania i wspaniałe projekty, które jeszcze pozostawię dla siebie, a którymi będę się z Wami dzielić, gdy przyjdzie taka gotowość i czas.

– poinformowała na instgramie.

 

Diana Kautz na wizji ma się pojawiać jeszcze do końca października 2022 r.

 

https://www.instagram.com/p/Cg1VGkotGPY/

 

https://www.instagram.com/p/ChcKwFasGL0/