Koledzy naśmiewali się i dręczyli go z powodu wyglądu. Nie wytrzymał i nagrał dramatyczny apel, który łamie serce. (wideo)

Dramatyczne wideo chłopca, który nie mógł już dłużej znosić bardzo niegrzecznych komentarzy pod swoim adresem wywołało lawinę komentarzy. Spotkało się również ze sporym zainteresowaniem ze strony wielu gwiazd, a załamanego  Keatona wsparł nawet prezydent Donald Trump. Prosty przekaz, w którym ze łzami w oczach mówi min, że “Przez to, że jest się innym, nie powinno się być krytykowanym. To nie jest niczyja wina” , to jedno z najważniejszych nagrań mijającego roku.

 

 

Filmik młodego Amerykanina opublikowany na Facebooku wyświetliło już prawie 20 milionów osób i zareagowali na niego min. Katy Perry czy Snoop Dogg. Chłopiec jest ofiarą prześladowania ze strony rówieśników. Swój wymowny apel nagrał po tym, jak nie mógł spokojnie zjeść śniadania na szkolnym korytarzu i zadzwonił po rodziców, aby zabrali go do domu. Zrozpaczony Keaton wylicza jak traktują go koledzy, że ciągle śmieją się z jego nosa, mówią mu, że jest brzydki i nie ma przyjaciół. Do tego wylali na niego mleko.

 

 

Poruszające nagranie zjednoczyło gwiazdy, które podają sobie je dalej. Wielu wspiera go własnymi wpisami oznaczonymi hasztagiem  #IStandWithKeaton. Keaton już wie, że jego los nie pozostaje nikomu obojętny. Dzięki temu, że ośmielił się opowiedzieć przed kamerami o swoich traumatycznych przeżyciach dla wielu ludzi w podobnych sytuacjach jest wzorem do naśladowania.

 

kp

dailymail.co.uk, youtube.com foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *