Asia z “Chłopaków do wzięcia” przeszła totalną metamorfozę! Rysiek jest załamany i nie akceptuje jej nowego wyglądu ! (foto)

Asia jest znana z burzliwego związku z Ryszardem z programu “Chłopaki do wzięcia”. Jej narzeczony, z którym przeżyła już prawdziwą huśtawkę nastrojów obecnie przebywa w więzieniu.  Niezrażona tym kobieta odlicza dni do wyjścia ukochanego na wolność. Joanna postanowiła zaszaleć i specjalnie dla Rysia zmieniła kolor włosów. Kobieta wciąż go mocno kocha i nie może się doczekać kiedy znów będą mogli spędzać razem czas.

W najnowszych odcinkach show, wraz ze swoją teściową odwiedziła swojego Rysia, który spędza czas w więziennej celi. Joanna przyznała, że kiedy narzeczony ją zobaczył nie mógł jej poznać. Wszystko przez metamorfozę, zmiana koloru włosów na ciemniejsze była szokiem dla mężczyzny. Do tego  nie zareagował na to tak, jak się spodziewała. Nowy wygląd ukochanej nie przypadł mu do gustu i według jej słów Ryszard dość ostro ją skrytykował. Miał powiedzieć, że to ostatni raz kiedy się przefarbowała. Podkreślił, że jest piękna i nie musi się dla niego malować.

Ucieszył go natomiast fakt, że dziewczyna schudła, co korzystnie wpłynęło na jej wygląd. Ryszard jest dumny z Joanny. Z jej słów wynika, że narzeczony wydał  zgodę na to, że jak chce to może jeszcze trochę schudnąć.

 

kp

źródła: pomponik.pl, foto youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *