Klienci są oburzeni! Na poznańskim basenie wprowadzono segregację sanitarną!

Wszelkie ułatwienia dla osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 postrzegane są jako utrudnienia dla niezaszczepionych. Takie sytuacje określane są jako segregacja bądź dyskryminacja sanitarna.

Jeszcze do niedawana segregacja sanitarna była pojęciem czysto teoretycznym. Teraz jednak staje się faktem, a przekonali się o tym klienci poznańskiego obiektu z basenami, saunami i zjeżdżalniami o nazwie Termy Maltańskie.

 

https://www.facebook.com/termymaltanskie/

 

Na facebookowym profilu Term Maltańskich pojawiły się pełne oburzenia głosy:

 

Dramat. Już nigdy Was z rodziną nie odwiedzimy. Nie interesuje mnie czy ktoś się szczepi czy nie. Historia się powtarza małym krokami. A Wy z Waszym kierownictwem się do tego dokładacie. Przykre.

 

Niezaszczepieni nie powinni w takich miejscach ani złotówki zostawić!!!! Nie powinni Was wspierać kasą, skoro ich dyskryminujecie! Ale to nie pierwsza i nie ostatnia dyskryminacja na tym świecie!

 

WSTYD przykładacie się do segregacji,oprócz kasy jest jeszcze coś takiego jak honor i solidarności a nie dzielenie społeczeństwa.

 

Emocje klientów były tak wielkie, że w końcu wyłączono możliwość komentowania. Ciekawe jest jednak to, co oburzyło klientów basenu.

 

https://www.facebook.com/termymaltanskie/

 

Powodem była informacja, że osoby nie zaszczepione przy wejściu powinny kierować się do kasy wejściowej lub do do stanowiska z prawej strony Biura Obsługi Klienta oraz że obowiązuje limit do 50% maksymalnej dopuszczalnej frekwencji.

Z kolei osoby zaszczepione miały udać się do kasy z lewej strony Biura Obsługi Klienta. Chodziło więc o informację o uruchomieniu dodatkowej kasy dla zaszczepionych.

 

Zarządzający Termami Maltańskimi tłumaczyli, że takie rozwiązanie pozwoli przebywanie większej liczbie osób na terenie obiektu. Przekonywali także, że nie jest to dyskryminacja czy segregacja.

Trudno jednak powiedzieć, czy przekonali klientów do swojego stanowiska, skoro komentarze zostały wyłączone.

 

Zobacz też: Twoje dziecko kąpie się w fontannie? Nigdy na to NIE pozwalaj!

 

https://www.facebook.com/termymaltanskie/posts/4358634977515297

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.