Kinga Rusin ujawnia secret project: “Nie bez przyczyny aplikowaliśmy o kilkuletnią wizę”

Kinga Rusin znana jest przede wszystkim jako dziennikarka, jednak w sierpniu 2020 r. zrezygnowała z pracy w “Dzień dobry TVN”.

Obecnie Kinga Rusin zajmuje się swoją firmą kosmetyczną „Pat&Rub”. Od dwóch lat też mieszka poza Polską – zmieniając kraje zamieszkania jak rękawiczki. Ostatnio jednak przyznała, że za swoim partnerem – Markiem Kujawą – na dłużej zamierza przebywać na Malediwach. Jednak to nie jedyny kraj, z którym wiąże swoją przyszłość.

 

https://www.instagram.com/kingarusin/

 

Dziennikarka właśnie pochwaliła się nowym “tajemniczym projektem” i ujawniła, że pewną część czasu spędzać będzie w Indiach.

 

Indie – nasz nowy „secret project”, a w zasadzie.. „projectS”😊. Nie bez przyczyny aplikowaliśmy o kilkuletnią wizę… Biznes, praca, smakowanie życia, abhyanga (masaże gorącymi olejkami), joga – to wszystko zapowiada się tu ekscytująco. Oczywiście, zamierzamy jeść, razem z moim „Maharadżą”😉, Indie po łyżeczce, raz na jakiś czas, inaczej dawka mogłaby okazać się zbyt intensywna.

 

W komentarzach internauci pisali, że Rusin jest dla nich inspiracją, że można żyć inaczej – czuć wolność i nie być przywiązanym do jednego miejsca życia czy pracy.

Też marzycie o takim życiu…?

 

>>>Oto zwiastun filmu “Akademia pana Kleksa”. “wygląda to naprawdę dobrze!”

 

https://www.instagram.com/kingarusin/

 

https://www.instagram.com/p/Cl5mWSYPE5X/

 

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.