Kazimierz Marcinkiewicz weźmie udział w walce Collins Charity Fight Night! Poznaj szczegóły!

Kazimierz Marcinkiewicz (61 l.) stanie na ringu podczas wydarzenia Collins Charity Fight Night.

Premierem był w latach 2005-2006 jednak Kazimierz Marcinkiewicz kojarzony jest raczej ze skandalem obyczajowym. Najpierw rozwiódł się z pierwszą żoną, a którą miał czwórkę dzieci po to, by wziąć ślub ze znacznie młodszą od siebie Izabelą Olchowicz. Jednak i to małżeństwo nie przetrwało i rozwód nastąpił w 2018 roku. Rozstanie miało medialny charakter z uwagi na wzajemne oskarżenia małżonków.

 

zdjęcie z 17 marca 2021 r. – https://www.facebook.com/kazimierz.lix

 

Trudno stwierdzić, czym obecnie zajmuje się Kazimierz Marcinkiewicz, wydaje się jednak, że ma się bardzo dobrze. W ostatnim czasie stał się pasjonatem biegania. Pod jednym z biegowych zdjęć napisał:

 

Szczęśliwy facet nie liczy km

 

W innym wpisie zachęca do sportu:

 

Pandemia? Yes, yes, yes – ale 🏃pandemia 🏃biegania. Zarażajmy bieganiem kogo popadnie, wszystkich, z prawa i lewa. Zarażajmy bieganiem, ruchem, aktywnością, sportem. Bieganie jest dobre na wszystko i dla wszystkich. Zaraźmy bieganiem cały swiat 🤪

 

Tym samym udział 61-letniego byłego premiera w walce na ringu nie wydaje się tak abstrakcyjny. Kazimierz Marcinkiewicz został zaproszony do udziału w Collins Charity Fight Night. Poza nim w wydarzeniu udział wezmą:

 

….wielokrotna mistrzyni UFC – Joanna Jedrzejczyk, były mistrz KSW – Marcin “Polish Zombie” Wrzosek, raper oraz były członek grupy Ascetoholix – Liber, artysta kabaretowy związany z grupą Paranienormalni Profil Oficjalny – Michał Paszczyk, współtwórca duetu Fit Lovers oraz jednego z największych kanałów YouTube w Polsce – Mateusz Janusz, reprezentant Polski w piłce nożnej – Piotr Świerczewski, a także fundatorzy Fundacji Braci Collins – Rafał Collins oraz Greg / Grzegorz Collins.

 

Collins Charity Fight Night odbędzie się 2 czerwca w Champions Sports Bar Restaurant, w Warszawie. Impreza będzie miała charakter charytatywny, a zebrane pieniądze trafią do Fundacji Braci Collins. Link do wydarzenia tutaj.

 

Zobacz też: Monika Olejnik napisała felieton o Danielu Obajtku. Można paść ze śmiechu!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *