Biedroń weźmie ślub z morzem? Polityk nie może się doczekać aż...

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek poznali się już 20 lat temu.

Kilka dni temu panowie podzielili się szczegółami swojego związku. W Super Expressie Robert Biedroń powiedział o Śmiszku:

 

Krzyś to miłość mojego życia, bardzo się kochamy.

 

Z kolei Krzysztof Śmiszek po kilku dniach rozłąki rozpieszcza swojego partnera. Gdy europoseł wraca do Polski może liczyć na specjalne względy:

 

Gotuję wtedy Robertowi kolacje, często staram się zrobić mu kulinarną przyjemność. Ostatnio robiłem mu coś z włoskiej kuchni. Robert był zachwycony!

- opowiada Śmieszek.

 

Jednak obydwaj ubolewają nad jedną kwestią, która dotyka związki homoseksualne.

 

https://www.instagram.com/krzysztof.smiszek/

 

Chodzi o to, że w Polsce nie ma ślubów gejowskich. Jak zauważa Biedroń, można wziąć na przykład ślub z morzem (uczczenie odzyskania dostępu do morza poprzez wrzucenie pierścienia do wody). Możliwe są też śluby osób, które poznały się w telewizyjnym show:

 

W Polsce można zaślubić się z morzem albo dwie praktycznie nieznane sobie osoby w programie telewizyjnym. Można też pouczać innych i rozkazywać jak żyć, samemu tą drogą nie podążając.🤷🏻‍♂️Jako prezydent miasta udzieliłem setek ślubów, wiem zatem jakie to piękne dzielić się miłością z drugą osobą.😻

 

Tymczasem Biedroń i Śmieszek czekają na legalizację ślubów gejowskich w Polsce:

 

Czekam na ten moment z @krzysztof.smiszek już 20 lat. Dzisiaj, w Walentynki, gdy obchodzimy z Krzysztofem kolejną rocznicę, życzę Wam wszystkim dużo miłości.🏳️‍🌈I żebyście z nią nigdy nie musieli/ały się ukrywać.

- napisał.

 

Ale skoro na razie to nie jest legalne, pozostają im zaślubiny z morzem... 🙂

 

>>>Robert Bieroń na upiornym zdjęciu z partnerem! (FOTO)

 

 

https://www.instagram.com/p/CZ893AELFbH/