Joanna LISZOWSKA zaskoczyła wszystkich nową FRYZURĄ! Aktorka zrezygnowała z burzy LOKÓW i zmieniła KOLOR włosów! (foto)

Joanna Liszowska po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Wszystko za sprawą metamorfozy jaką przeszła gwiazda “Przyjaciółek”. Aktorka, którą kojarzymy z burzą loków zdecydowała, że nadszedł czas na zmianę. Swoje nowe oblicze zaprezentowała na Instagramowym profilu, gdzie opublikowała zdjęcie po zmianach. Pochodzi ono z sesji fotograficznej do najnowszego sezonu serialu. Twórcy przygotowują billboard promujący “Przyjaciółki”, dlatego Liszowska trafiła w ręce stylistów, którzy zajęli się jej fryzurą.

 

 

 

Aktorka już nie ma burzy blond loków! Włosy zostały przefarbowane na miodowy odcień blondu i wyprostowane. Trzeba przyznać, że zmiana jest jak najbardziej na plus, a gwiazda prezentuje się teraz znakomicie. Swojego zadowolenia nie kryje również pani Joanna, której nowa fryzura wyraźnie przypadła do gustu. Pod zdjęciem znalazło się również wiele miłych komentarzy. Fani są pełni uznani dla pracy stylistów i podoba im się nowy wygląd aktorki.

 

 

Wielu przyznało, że w prostych włosach wygląda zdecydowanie lepiej, a kolor został dobrany idealnie. Trudno nie zgodzić się z wielbicielami Liszowskiej, ponieważ teraz prezentuje się naprawdę bardzo zmysłowo.

 

fot.instagram.com

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *