JOLA RUTOWICZ pochwaliła się drogim, świątecznym “PODARKIEM” od ukochanego. “Ładny prezent, co?”. Opublikowała wideo, na którym pokazała “CO TO TAKIEGO”! (wideo)

Wielu z nas zdążyło przypomnieć sobie o Joli Rutowicz za sprawą jej metamorfozy. Kontrowersyjna celebrytka, która przed laty wzbudzała zażenowanie swoim zachowaniem w polskim “Big Brotherze”, nie tak dawno temu zmieniła kolor włosów na jasny blond. Od jakiegoś czasu jest również bardzo aktywna na swoim facebookowym profilu, gdzie publikuje swoje najnowsze zdjęcia i filmiki.

 

 

Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, gdzie od kilku lat mieszka poznała tajemniczego biznesmena, który jest jej chłopakiem. Mężczyzna zakochał się w niej do tego stopnia, że co chwilę sponsoruje jej egzotyczne podróże i drogie prezenty. Jola pływa na należących do niego luksusowych jachtach i mieszka w wystawnych apartamentowcach.

 

 

Ostatnio na jej profilu na wspomnianym portalu społecznościowym pojawiło się nagranie. Celebrytka chwali się na nim świątecznym prezentem jaki kupił jej chłopak.  Życiowy partner Rutowicz miał gest i podarował jej “pod choinkę” luksusowego Rolls-Royce’a Wraith, którego rynkowe ceny wahają się w granicach 2 milionów złotych! Auto zostało obwiązane czerwoną wstążką i czekało na Jolę zaparkowane w garażu. Wersja samochodu jaką otrzymała cieszy się powodzeniem wśród milionerów i amerykańskich raperów.

 

https://www.facebook.com/jollie.rutowicz/videos/1937553509592680/

źródła: facebook.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *