JOANNA KRUPA wraz z siostrą skompromitowały się na ŚWIĄTECZNYM NAGRANIU! Fani usłyszeli wiele PRZEKLEŃSTW i nie kryją ZDZIWIENIA, że modelka je opublikowała! (wideo)

Siostry Krupa uchodzą za osoby, które są do siebie bardzo przywiązane. Joanna i Marta nie raz publicznie wypowiadały się o wzajemnej sympatii, wsparciu i siostrzanej miłości jaką się darzą. Dziewczyny aktywnie działają na swoich instagramowych profilach, gdzie regularnie dzielą się ze swoimi fanami nowymi zdjęciami i życiowymi “mądrościami”. Boże Narodzenie było dla nich, jak dla milionów osób na całym świecie niezwykłym okresem, dlatego postanowiły opublikować wspólne nagranie spod choinki. Jednak nie jest to zwykłe nagranie.

 

 

Filmik, jaki pojawił się na koncie prowadzącej “Top Model” jest dość dziwny, ponieważ pada w nim wiele wulgaryzmów z ust jej siostry. Adresatkom inwektyw jest właśnie Joanna Krupa, a Marta nie przebiera w słowach. Wszystko zaczęło się od sytuacji, w której modelka uderza ją w głowę zabawką dla psów. Nagranie jest sporym zaskoczeniem, ponieważ przez ostatnie kilka dni siostry wrzucały wspólne, ciepłe, wręcz sielankowe zdjęcia. Dziewczyny, które za scenerię wybrały sobie pięknie przyozdobioną choinkę zaskoczyły swoim zachowaniem.

 

 

Reakcja sióstr Krupa z końca materiału świadczy, że była to zwykła wpadka, gdyż dziewczyny przytulają się do siebie i puszczają do kamery oczko. Joanna podpisała wideo, gdzie wyjaśnia iż “każdy ma takie momenty” i apeluje do wielbicieli, aby ich nie osądzać, ponieważ  “nikt nie jest aniołem”. Chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby filmik nie pojawił się w sieci, ponieważ nie był to do końca trafiony pomysł.

 

https://www.instagram.com/p/BdJWUJHHp8y/?taken-by=joannakrupa

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *