Joanna KRUPA nagrała hiphopowy KAWAŁEK, w którym nawija o “PSACH”! W utworze pt. “CHWDP” zaprezentowała swoje nowe OBLICZE! (wideo)

Joanna Krupa mocno zaskoczyła swoich fanów i zaprezentowała im zgoła odmienne oblicze. Seksowna modelka wcieliła się w gwiazdę muzyki rap i ten styl wyraźnie do niej pasuje. Celebrytka nagrała właśnie piosenkę i teledysk, w którym wzięła udział. Utwór utrzymany w hiphopowym klimacie opowiada o miłości do psów. Piosenka o dwuznacznym tytule “CHWDP” została zaśpiewana w duecie “Suki” z aktorką Heleną Ganjalyan.

 

 

Spokojnie, utwór nie ma na celu obrażać polskich policjantów, a zachęcać ludzi do adopcji czworonogów. Modelka i aktorka występują pod pseudonimami J Kru i Hel G, a skrót tytułu piosenki oznacza nic innego jak “chcę wam dać psa”. Utwór jest niezwykle chwytliwy i ma szansę zaistnieć w Internecie, a zarazem trafić do sumień tysięcy odbiorców. Taki jest cel Krupy. Celebrytka wypadła świetnie i widać, że idealnie dopasowała się do rapowego klimatu.

 

 

Praca artystek została pozytywnie odebrana przez Internautów, którzy są zachwyceni hiphopowym kawałkiem i podziwiają niezwykły talent obu pań. Trzeba przyznać, że poszło im świetnie i nawinęły parę mocnych tekstów. Krupa promuje swój teledysk w mediach społecznościowych, a fanów zachęca do aktywnego włączania się w kampanię. Zapowiada się prawdziwy Hit Internetu!

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=43&v=uGEWvOa-s3o

źródła: noizz,pl, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *