DODA nagrała klip, w którym pokazała najważniejsze momenty ze swojego ŚLUBU i WESELA! Fani są pod wrażeniem! (wideo)

Ostatnio w życiu Dody zmieniło się bardzo dużo. Piosenkarka pobrała się z Emilem Stępniem i w końcu jest szczęśliwą kobietą. Gwiazda poinformowała o tym wydarzeniu z delikatnym opóźnieniem. Zrobiła to, ponieważ chciała wziąć ślub w spokoju i z dala od wścibskich fotoreporterów. Doda marzyła o cichej uroczystości, dzięki temu mogła wraz z ukochanym delektować się tym wyjątkowym momentem.

 

 

 

 

 

Dziś światło dzienne ujrzał najnowszy teledysk charyzmatycznej wokalistki. Doda wykorzystała w nim krótkie migawki ze swojego ślubu i wesela. Dzięki temu fani mogli zobaczyć, jak mniej więcej wyglądała owiana tajemnicą uroczystość! Piosenka “Miłość na etat” to zarazem dopełnienie pięknych chwil jakie Doda przeżyła ostatnio w swoim życiu. Piosenkarka o najnowszym teledysku i piosence poinformowała za pośrednictwem Instagrama, gdzie ze szczegółami wszystko objaśniła.

 

 

  “Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam, że już nigdy się nie zakocham… Że nie będę potrafiła choćby ostatni raz otworzyć dla kogoś serca i zaufać. Nie chciałam więcej cierpieć, więc uznałam, że najlepiej będzie mi samej. Chociaż w głębi duszy marzyłam, żeby to się kiedyś zmieniło to odrzucałam tę myśl od siebie przez bardzo długi czas… Był moment, że czułam się załamana tym wszystkim i wtedy napisałam słowa dla kogoś komu udałoby się to zmienić. Dla kogoś kogo jeszcze wtedy nie znałam… Tak powstała piosenka „Miłość na etat”. Nie sądziłam, że 2,5 roku później będę tańczyć do niej swój pierwszy taniec na weselu z mężczyzną, który z mojego przyjaciela… stał się moim mężem, miłością! Nie sądziłam, że jej treść będzie tak idealnie pasowała do tego, co przyniosło mi niespodziewanie życie. Ta historia jest dla mnie totalnie zaskakująca i wyjątkowa. Wierzę, że jest to również nadzieja dla wielu z Was 🙂 Do puenty – nietypowa żona, więc i nietypowy prezent ślubny 🙂 Ponieważ muzyka to moja druga miłość, dedykujemy Ci Kochany ten utwór i film, w którego montażu uczestniczyłam, na pamiątkę najpiękniejszego dnia w Naszym życiu :).”

 

 

 

Utwór, jak i teledysk są  prezentem ślubnym Dody dla świeżo upieczonego męża. Gwiazda pokazała w nim najważniejsze momenty z przebiegu całej uroczystości. Trzeba przyznać, że wokalistka jest naprawdę wrażliwą i sentymentalną osobą, a sam prezent to strzał w przysłowiową dziesiątkę!

 

https://www.youtube.com/watch?v=bZjZz3-1R1Q

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *