Kultowy zapach od Giorgio Armani! Jak pachnie My Way?

Wielbicie perfum z pewnością znają markę Giorgio Armani. Jeśli chodzi o zapachy kobiece to do najbardziej znanych należą Aqua di Gioia, Because it’s You, Armani Code Woman, She, Si Passione czy My Way. Jak pachną te ostatnie i dla kogo są przeznaczone?

Armani znany jest z intensywnych, lecz nie ciężkich zapachów, takie też są perfumy My Way. Zapach ten pojawił się na rynku w 2020 roku. Jego twórcami byli mistrz kreowania zapachów Carlos Benaim i Bruno Jovanovic – Fine Fragrance Master Perfumer specjalizujący się w perfumach Designer i Haute. Te dwie sławy stworzyły wyjątkowy zapach dla Giorgio Armani.

 

Jak pachnie My May?

 

fot. perfumeria.pl

 

Kompozycję stworzono na bazie białych kwiatów. W nucie głowy dominuje bergamotka z kwiatami pomarańczy z Egiptu. Nutę serca tworzy tuberoza i jaśmin z Indii. Jeśli chodzi o nutę bazy, to stworzona ona została z wanilii Bourbon Premium z Madagaskaru, drzewa cedrowego Virginia i białego piżma.

 

Całość tworzy jasny, luksusowy zapach. W ocenie kobiet, jest on nieco słodki, ale nie mdły. Dodatkowo długo utrzymuje się na skórze i w ciągu dnia uwalniają się kolejne nuty perfum My Way od Giorgio Armani.

 

Jak czytamy na stronie marki:

 

“My Way to zaproszenie do otwarcia horyzontów i przeżycia znaczących spotkań na całym świecie. Świetlisty bukiet białych kwiatów zamknięty jest w butelce przypominającej talizman: metaforę świata.

 

MY WAY zawiera odkrycia i połączenia poświęcone ciekawej, autentycznej kobiecie, poszukującej doświadczeń, które podważają uprzedzenia, aby przeżywać znaczące spotkania na całym świecie”*

 

Perfumy My Way są eleganckim flakoniku. Buteleczka ma odkręcany atomizer, dzięki czemu można ją ponownie napełniać.

My May Armani można używać na co dzień, ale też jest to doskonały zapach na wyjątkowe okazje. Perfumy o tak wyjątkowych nutach z pewnością zadowolą każdą kobietę, dlatego idealnie nadają się na zakup dla samej siebie lub na prezent.

Za 30 ml wodę perfumowaną w spray’u zapłacimy 265 zł. a perfumy dobrej jakości starczą nam na długo.

 

*cyt. armani.com

 


ARTYKUŁ SPONSOROWANY