NAPIĘTA sytuacja na PLANIE “M jak miłość”! Sydor już zapomniała jak smakuje upokorzenie, kiedy Ostałowska odbiła jej partnera? Teraz ona… Któraś z nich odejdzie z serialu?

Serial “M jak miłość” jest nagrywany już tyle lat, że byłoby to niemożliwe, żeby w pracy między aktorami nie dochodziło do zgrzytów. Pamiętna jest chociaż historia Joanny Sydor i Dominiki Ostałowskiej, kiedy to ta druga odbiła partnera tej pierwszej, mimo że Joanna ją prosiła, żeby nie rozbijała jej rodziny. Najwyraźniej szybko zapomniała jak smakuje upokorzenie w pracy, bo ponoć uprzykrza życie innej aktorce!

 

 

Przykre jest to, że jest to aktorka grające córkę Teresy (Joanny Sydor) – Agnieszkę. Ina Sobala, bo tak nazywa się debiutująca w serialu aktorka to również córka Małgorzaty Pieńkowskiej. Mama ponoć jest wściekła na Joannę, ze nie pomaga zaczynającej pracę w aktorstwie jej córce, ale ponoć wytyka jej błędy. Jest dla niej niewyrozumiała i opryskliwa.

 

 

Pieńkowska nie może pogodzić się z tym, że jej córkę spotykają przykrości w pracy i wierzy, ze jeżeli będzie do takich sytuacji dochodzić, to ktoś z produkcji w końcu stanie w jej obronie. Sama Małgorzata nie ma zdjęć z Sydor, ale może to dobrze, bo wtedy zapewne doszłoby do wielkiej awantury.

 

 

Takie konflikty nie mogą dla serialu oznaczać nic dobrego. Raczej żadna z aktorek nie chciałaby zostać odsunięta od pracy, bo przecież serial to komfort finansowy. Z serialu odchodzi tylu aktorów, że odejście następnych szczególnie z rodziny Mostowiaków byłoby bardzo szkodliwe dla produkcji.

Swoją drogą wiedzieliście, że to córka Pieńkowskiej?

źródło: jastrzabpost.pl, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *