Izabella Krzan – czy ma męża i dzieci? Wzrost i wiek znanej prezenterki

W naszym kraju nie brakuje pięknych i zdolnych prezenterek telewizyjnych, które skradły serca widzów i wzbudziły w nich ogromną sympatię. Jedną z takich kobiet jest bez wątpienia Izabella Krzan – prezenterka oraz wielokrotna laureatka konkursów miss. Wiele osób zaciekawionych jest jej życiem prywatnym oraz karierą zawodową. Wiedząc o tym postanowiliśmy prześledzić dostępne w sieci informacje. Sprawdź co udało nam się ustalić o Izabelli Krzan.

Izabella Krzan – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Izabella Magdalena Krzan urodziła się 14 lutego 1995 roku w Olsztynie. Z tym miastem związana jest jej młodość oraz dzieciństwo. Ukończyła Szkołę Podstawową nr 34 w Olsztynie. Od dziecka była bardzo aktywna – trenowała siatkówkę oraz taniec towarzyski. Zrobiła licencjat z ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ze względu na intensywną karierę zawodową musiała zrezygnować z kontynuowania studiów magisterskich, jednak sama podkreśla, że myśli nad tym, by zdobyć dyplom na kierunku dziennikarskim, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w przyszłości wykształcenie może być jej potrzebne. Wiele osób ciekawi również wzrost Izabelli Krzan. Udało nam się ustalić, że kobieta ma 183 centymetry wzrostu. Z tego właśnie powodu przez pewien czas mogła spełniać się zawodowo w roli modelki.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan – kariera

Kariera Izabelli Krzan rozpoczęła się od wygranych wyborów miss, które dały jej furtkę do świata mediów. Już jako nastolatka zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur (2011). Trzy lata później została III Wicemiss Warmii i Mazur. W 2016 roku zwyciężyła w konkursie Miss Polonia. Reprezentowała nasz kraj na Miss World, gdzie zajęła 10. miejsce. To pozwoliło jej rozpocząć karierę medialną na szerszą skalę. Zadebiutowała w 2017 roku w programie Lajk! Od tego czasu Izabella Krzan rozwija swoją karierę w mediach, prowadząc programy takie jak “Pytanie na śniadanie”, “Koło Fortuny”, “Czar par” czy “Kamper Polska” na antenie TVP2 i TVP VOD. Była uczestniczką takich programów jak: Kocham cię, Polsko!, Big Music Quiz, Familiada, Postaw na milion oraz Dzikie Ucho.

Izabella Krzan – rodzina

Izabella Krzan należy do grona osób, które nie przepadają za mówieniem o swoim życiu prywatnym i stara się chronić prywatność swoich bliskich. W sieci nie znajdziemy więc praktycznie żadnych informacji na temat jej rodziców. Nie wiemy kim są ani czym się zajmują. Wiadomo jedynie, że jej mama ma na imię Bożena i jest jej najlepszą przyjaciółką. Kobiety mają bardzo silną relację, której niestety nie udało się zbudować z ojcem. Izabella Krzan mówi o tym, że nie jest z nim aż tak emocjonalnie związana, ponieważ często przebywał on poza domem. Prezenterka posiada starszego brata, Grzegorza, który jest trenerem przygotowania fizycznego w siatkarskim klubie Indykpol AZS Olsztyn. Mężczyzna jest o 8 lat starszy od Izabelli.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Nie da się ukryć, że życie prywatne osobowości telewizyjnych często budzi zainteresowanie widzów. Szczególnie jeśli chodzi o młode i piękne kobiety. W sieci pojawia się więc wiele zapytań o stan cywilny Izabelli Krzan. Z tego co udało nam się ustalić kobieta jest panną. Przez pewien czas związana była z z Michałem Filipem, siatkarzem Cerradu Czarnych Radom. Związek ten jest jednak przeszłością. W styczniu 2019 Izabella Krzan poinformowała media o rozstaniu z partnerem. Od tego czasu raczej nie wypowiada się na temat swojego życia uczuciowego, dlatego też nie wiemy, czy jej serce jest obecnie zajęte.

Izabella Krzan – dzieci

Wiele osób, które poznaje Izabellę Krzan i zaczyna odczuwać sympatię do tej pięknej i zdolnej prezenterki zastanawia się jak ułożyło się jej życie rodzinne i czy posiada dzieci. Z tego co wiemy na chwilę obecną Izabella Krzan nie jest jeszcze mamą, na razie skupia się bowiem na rozwoju swojej kariery. Nie da się również ukryć, że o swoim życiu prywatnym opowiada raczej niechętnie dlatego też nie wiemy, czy w przyszłości planuje macierzyństwo.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan – Facebook i Instagram

W dzisiejszych czasach wiele osobowości medialnych wykorzystuje internet do promowania się oraz swoich działań. Co więcej, social media mogą stanowić także dodatkowe źródło zarobku ze współprac reklamowych polegających na promowaniu produktów. Nic więc dziwnego, że i Izabella Krzan aktywnie działa w sieci. Posiada swoje konta zarówno na Instagramie jak i Facebooku, choć na tej drugiej platformie nie działa zbyt prężnie i obserwuje ją na niej zaledwie 19 tysięcy osób. Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku Instagrama. Izabella Krzan ma bardzo pokaźną społeczność, która liczy obecnie aż 286 tysięcy osób.

Izabella Krzan – ciekawostki z życia

Izabella Krzan jest osobą, która ma jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery i nie godzi się na wszystkie propozycje, które dostaje. Odrzuciła pomysł wystąpienia w sesji dla magazynu “Playboy”, ponieważ nie chce brać udziału w tego typu odważnych sesjach fotograficznych. Nie zdecydowała się także na podpisanie kontraktu z agencją modelingową z Nowego Jorku, ponieważ praca modelki wydaje jej się być nudna i nie spełnia jej oczekiwań.